ЯК ВИБРАТИ СМАЧНУ І КОРИСНУ ДИНЮ

   Диня – один із символів літа, продукт із мінімумом калорій, який дуже корисний. Але – швидко псується, і тому дуже важливо мати навички, як правильно обрати цей сонячний плід.

   В Україні більшість динь вирощують на Херсонщині. Тут специфічний піщаний ѓрунт та багато сонця – ідеальні умови для бахчових. Сьогодні у продажу є дині різних сортів, але найпопулярніші такі.

Детальніше...

УВАГА! ФІТОФТОРОЗ ТОМАТІВ

fitoftoroz tomatov   Фітофтороз – це хвороба рослин, що налічує не менше сорока видів. Поширена у всіх частинах світу, за винятком районів вічної мерзлоти.

   Вона вражає всі рослини сімейства пасльонових: картоплю, томати, баклажани, перець. Схильні до неї й інші культури: суниця, гречка, рицина. Фітофтора або фітофтороз проявляється на всіх частинах томатного куща.

Детальніше...

ЯК БЕЗПЕЧНО ДЛЯ ЗДОРОВ’Я ПРИЙМАТИ МОРСЬКІ ТА СОНЯЧНІ ВАННИ

   У зв’язку з масовим відпочинком людей на водних об’єктах під час літнього сезону, особливої уваги потребує питання дотримання вимог санітарного законодавства на пляжах та рекреаційних зонах.

Детальніше...
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…