Профілактика ботулізму

profilaktyka bytylizmyПам’ятка для населення

   Ботулізм - гостра токсикоінфекція, викликана паличкою Clostridium botulinum та її токсином, що міститься в неправильно приготовлених і збережених консервах. Захворювання реєструється повсюдно, окрім районів вічної мерзлоти. Присутність ботулотоксину в харчових продуктах не змінює їх органолептичних властивостей.

Детальніше...

Як правильно вибрати заморожену рибу

ryba   Популярністю риба користувалась у населення в усі часи. Рибні страви полюбляють народи різних національностей, але, не дивлячись на це, вибір замороженої риби повинен супроводжуватись дотриманням певних правил. Необхідна витримка та спостережливість допоможе вибрати заморожену рибу, яка за своїм смаковим властивостям буде нітрохи не гірше за свіжу.

Детальніше...

ГРОМАДЯНАМ, ЩО ВИЇЖДЖАЮТЬ ЗА КОРДОН

za kordon   В останні роки громадяни нашої країни все частіше виїжджають за кордон (ділові та туристичні поїздки), де існує небезпека зараження інфекційними захворюваннями, що представляють серйозну загрозу для здоров'я людини.

Детальніше...
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…