Новини

До відому імпортерів

Порядок здійснення державного санітарно-епідеміологічного контролю вантажів, що імпортуються в Україну

   Відповідно до ст.319 Митного кодексу України, товари, що переміщуються через митний кордон України підлягають, в т.ч. “державному санітарно-епідеміологічному контролю.

Детальніше...

На Одещині відбулося навчання щодо впровадження процедур, заснованих на принципах системи НАССР

IMG 3199   За ініціативи управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області відбулося навчання-тренінг на тему: «Впровадження та застосування постійно діючих процедур, що засновані на принципах аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР), організація проведення моніторингових досліджень, порядок видачі ветеринарних документів».

Детальніше...

Осіння ярмарка. На замітку споживачам.

yarmarok   В осінній період на території районів та міст Одеської області проводяться продовольчі ярмарки.

   З урахуванням природно-кліматичних умов нашого регіону та з метою профілактики харчових отруєнь, гострих кишкових інфекцій під час проведення осінніх ярмарків Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області рекомендує:

Детальніше...

До уваги операторів ринку харчових продуктів

zayava   Територіальні органи Держпродспоживслужби в районах та містах Одеської області на виконання вимог ст.25 Закону України „Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” продовжують реєстрацію потужностей операторів ринку харчових продуктів, які проводять діяльність, що не вимагає отримання експлуатаційного дозволу.

Детальніше...

Морська вода

morskaya voda   Згідно офіційного повідомлення ДУ «Одеський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», станом на 31.08.2017 року морська вода у всіх створах спостереження на пляжах міста – «Лузанівка», «Лонжерон», «Відрада», «Дельфін», «Аркадія», «Чайка», 13 станція Великого Фонтану, 16 станція Великого Фонтану по санітарно-мікробіологічним показникам відповідає нормативним вимогам.

ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА - ВИРОБНИКАМ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ: ЗАЛИШИЛОСЬ ОБМАЛЬ ЧАСУ ДЛЯ ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ НАССР

   01 вересня, у повному обсязі офіційно набула чинності Угода про асоціацію України з Європейським союзом.

   У рамках адаптації законодавства України у сфері санітарних та фітосанітарних заходів до вимог Європейського Союзу продовжується робота щодо реформування системи державного контролю та нагляду безпечності харчових продуктів.

Детальніше...

24 СЕРПНЯ – ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

24serpnya 24serpnya 2

   З нагоди річниці Незалежності нашої держави бажаю всім вам міцного здоров’я, великого родинного щастя, миру, взаємопорозуміння, злагоди та добробуту.

   Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а ваші добрі справи примножать славу рідної України.

В.О. начальника Головного управління
Держпродспоживслужби
В Одеській області

Гавура С.М.

Профілактика холери та інших кишкових інфекцій

holera   У реперній (постійній, встановленій) точці відбору проб води в річці Інгул м. Миколаїв під час проведення планового соціально – гігієнічного моніторингу води відкритих водойм на наявність збудників інфекції, що мають міжнародне значення, виявлено вібріони холери.

Детальніше...

ОБЕРЕЖНО: БАГАТОЇДНІ ШКІДНИКИ

Лучний метелик

shkid1 shkid2

   Поширений повсюдно, але більшої шкоди завдає у лісостепу і на півночі степової зони. Гусениця багатоїдна, пошкоджує рослини з 35 родин, особливо буряки, соняшник, кукурудзу, бобові, баштанні та інші культури.

Детальніше...

ГОТУЄМОСЬ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

party   Спеціалісти Держпродспоживслужби міста Одеси перевірили понад 200 навчальних закладів щодо підготовки до нового навчального року. Тривають також перевірки з питань організації харчування в дошкільних та лікувальних закладах, ретельно перевіряються харчоблоки.

Детальніше...
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…