Новини

Заразний вузликовий дерматит великої рогатої худоби

dermatit2   Заразний вузликовий дерматит великої рогатої худоби – хвороба, яка вражає велику рогату худобу і характеризується лихоманкою, пригніченням, утворенням на шкірі вузликів і набряків, збільшенням лімфатичних вузлів, а також утворенням вузликів на слизових оболонках, виділеннями з носової порожнини і очей, патологічним виділенням молока (лакторея), набряками на кінцівках та кульганням.

Детальніше...

Селекторна нарада з головами районних державних адміністрацій

narada   06.11.2017 року під головуванням першого заступника голови Одеської обласної державної адміністрації відбулась селекторна нарада з головами районних державних адміністрацій та головами об’єднаних територіальних громад з питань профілактики африканської чуми свиней.

Детальніше...

Обговорення проекту Програми з локалізації і ліквідації амброзії полинолистої на території Одеської області на 2017-2022 роки

IMG 37d874011694fb55fc8af3db081a3e3a V   01 листопада 2017 року начальник ГУ Держпродспоживслужби в Одеськiй областi Кустуров Володимир Борисович разом з начальником управлiння фiтосанiтарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби в Одеськiй областi Непомящою Iнною Петрiвною прийняли участь у засiданнi постiйної комiсiї Одеськоi обласної ради з питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження, де вiдбулося обговорення проекту Програми з локалiзацiї та лiквiдацiї амброзiї полинолистої та iнших карантинних органiзмiв на територiї Одеської областi на 2017 - 2022 Роки.

Профілактика вірусного гепатиту А

gepatit a ukrЧи можна попередити гепатит А?

   Вірусний гепатит А – інфекційне захворювання, що уражає печінку. Вірус проникає в організм через рот і потрапляє в кішківник. Ознаки захворювання: сеча змінює колір на темний, випорожнення – на світлий.

Детальніше...

Проведення самооцінки суб’єктами господарювання

samoocinka ukr   Враховуючи складну епізоотичну ситуацію щодо захворювання на африканську чуму свиней, з метою недопущення занесення і розповсюдження вказаного захворювання та мінімізації можливих негативних наслідків, пропонуємо суб’єктам господарювання діяльність яких пов’язана з вирощуванням, утриманням та реалізацією живих свиней провести самооцінку (перелік питань додається) виконання ветеринарно-санітарних вимог в роботі, визначених пунктом 5 розділу ІІ Інструкції з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней, затвердженої наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 07.03.2017 № 111, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 29.03.2017 за № 432/30300.

Детальніше...

Щодо випадку африканської чуми свиней

pig   26.10.2017 року у приватному домогосподарстві громадянина який мешкає в с. Криничне Болградського району Одеської області зафіксовано випадок захворювання свиней на африканську чуму.

Детальніше...

Семінар по АЧС

seminar01   За сприяння Одеської облдержадміністрації та за участю заступника голови Одеської облдержадміністрації Шаталової С. М. 24 жовтня 2017 року на базі Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області проведено семінар – навчання на тему: «Біобезпека, діагностика, епізоотологія та заходи при африканській чумі свиней».

Детальніше...

Щодо звільнення споживачів від сплати судового збору за позовами, що пов'язані з порушенням їх прав.

sudoviy zbir   Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області з метою забезпечення реалізації споживачами товарів, робіт і послуг права на судовий захист інформує, що Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних і кримінальних справ видано листа від 09.08.2017 №93-1517/0/4-17 щодо застосування частини третьої статті 22 Закону України «Про захист прав споживачів».

Детальніше...

Засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії

narada   13 жовтня 2017 року відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Одеській обласній державній адміністрації на якому було розглянуті питання профілактики та ліквідації африканської чуми свиней на території області (копія протокольного рішення від 13.10.2017 р. № 07 - додається).

УВАГА! Заходи щодо профілактики та ліквідації Африканської чуми свиней у господарствах діяльність яких пов’язана з вирощуванням, утриманням, реалізацією живих свиней

uvaga 2Для недопущення занесення збудника АЧС у господарства діяльність яких пов’язана з вирощуванням, утриманням, реалізацією живих свиней, ЗАБЕЗПЕЧИТИ!:

  1. Повну огорожу господарства;
  2. Неможливість входу сторонніх осіб та заїзду транспорту не пов`язанного з обслуговуванням господарства;
Детальніше...
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…