Новини

УВАГА! ДО ВІДОМА ПІДПРИЄМСТВ, ОРГАНІЗАЦІЙ ТА ГРОМАДЯН

garantiya2Про гарантійний ремонт або заміну побутових товарів

   Постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2002 №506 відповідно до статті 2 Закону України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності» було затверджено Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні (додаток 1).

Детальніше...

Нові технічні регламенти

reglamentУВАГА! ДО ВІДОМА ПІДПРИЄМСТВ, ОРГАНІЗАЦІЙ ТА ГРОМАДЯН

Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області інформує.

   Кабінетом Міністрів України відповідно до статті 5 Закону України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності» прийняті наступні технічні регламенти:

- Технічний регламент енергетичного маркування телевізорів, затверджений Постановою КМУ №359 від 24.05.2017 ;

- Технічний регламент енергетичного маркування кондиціонерів повітря, затверджений Постановою КМУ №360 від 24.05.2017 ;

- Технічний регламент енергетичного маркування побутових барабанних сушильних машин, затверджений Постановою КМУ №380 від 31.05.2017.

   Продукція, введена в обіг до набрання чинності цією постановою і не відповідає усім чи окремим вимогам, може бути надана на ринку протягом шести місяців з дати набрання чинності цією постановою.

   Постанови набирають чинності через шість місяців з дня їх опублікування.

Про ціноутворення, реформування та права споживачів

ciny   Виконуючий обов’язки начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області Сергій Михайлович Гавура дав інтерв’ю обласному виданню «Одеські вісті». Він розповів про реформування служби та про роботу управління. Наводимо повний текст кореспонденції журналіста Анни Бердичевської.

Детальніше...

АЧС: самоконтроль виробників

svinomatka   Враховуючи складну епізоотичну ситуацію щодо захворювання на африканську чуму свиней, з метою недопущення занесення і розповсюдження вказаного захворювання та мінімізації можливих негативних наслідків, пропонуємо суб’єктам господарювання, діяльність яких пов’язана з вирощуванням, утриманням та реалізацією живих свиней провести самооцінку (перелік питань додається) виконання ветеринарно-санітарних вимог в роботі, визначених пунктом 5 розділу ІІ Інструкції з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней, затвердженої наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 07.03.2017 № 111, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 29.03.2017 за № 432/30300. За результатами проведеної самооцінки – вжити заходів щодо забезпечення функціонування свиногосподарств (ферм) у режимі роботи підприємств закритого типу.

Детальніше...

Обережно – квас!

kvas   Співробітники Управління Держпродспоживслужби в м. Одеса взяли активну участь у просвітницькій діяльності щодо профілактики харчових отруєнь та кишкових захворювань. Курортний сезон у розпалі, тож люди відчувають природну спрагу і намагаються у будь-який спосіб її вгамувати. Цього тижня на різних майданчиках міста з’явилися діжки з розливним квасом та іншими напоями. А згодом медики повідомили, що почастішали випадки харчового отруєння саме через вживання розливного квасу.

Детальніше...

Карантин АЧС на півдні Одещини скасовано

pigs   Згідно рішення Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Саратській районній державній адміністрації від 06.07.2017р. скасовано карантин щодо африканської чуми свиней на території Великорибальського психоневрологічного будинку-інтернату Саратського району. До складу комісії входили фахівці Управління Держпродспоживслужби в Саратському районі (А.І. Швець).

Детальніше...

Споживачам про ботулізм

butulizm   Спалах ботулізму в Україні викликав бурхливу реакцію мешканців Одеської області. Численні запитання надійшли до засобів масової інформації. Саме тому фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області постійно беруть участь в програмах телебачення, виступають в пресі, тощо. Так, 5 липня цього року відбулася телевізійна програма «Агроолімп» – Одеської регіональної дирекції Національної суспільної телерадіокомпанії України. Журналіст Альона Новічкова спілкувалася з в.о. начальника Управління Держпродспоживслужби в місті Одесі Іриною Петрівною Фоменко. Мова йшла про ботулізм.

Детальніше...

Запобігти сезонним інфекціям

sezon infektsiyПочаток другого літнього місяця відзначився зростом захворювань на гострі кишкові інфекції. Половина інфікованих – діти, вражені гастроентероколітом та сальмонельозом.

Детальніше...

Новий закон

Президент підписав Закон про державний контроль щодо безпечності харчових продуктів і кормів

noviy zakonПрезидент України Петро Порошенко підписав Закон «Про державний контроль, що здійснюється з метою перевірки відповідності законодавству про безпечність та якість харчових продуктів і кормів, здоров'я та благополуччя тварин» (№ 0906). Раніше 251 народний депутат підтримав в повторному другому читанні і в цілому даний закон.

Детальніше...

Привітання Голови Держпродспоживслужби В.Лапи

Привітання Голови Держпродспоживслужби В. Лапи з нагоди 24-ї річниці від дня заснування Державної служби з карантину рослин України

svyato fitosanitarivШановні колеги!

Щиро вітаю вас з 24-ю річницею від дня заснування Державної служби з карантину рослин України та прийняття Закону України «Про карантин рослин», який протягом багатьох років відзначається як професійне свято фітосанітарної спільноти України.

Детальніше...
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…