ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ!

kutochok spogivacha   Шановні підприємці! Повідомляємо, що в рамках проведення реформи системи контролюючих органів, постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року №1092, утворено територіальні органи Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, зокрема – Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

 

   ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області, окрім іншого, здійснює державний контроль за додержанням законодавства про захист прав споживачів.

   Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до вимог п. 10 Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, затверджених постановою Кабінету Міністрів від 15.06.2006 р. № 833, п. 7 Правил побутового обслуговування населення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 16.05.1994р. № 313 - інформація про орган, що забезпечує захист прав споживачів (найменування, адреса, номер телефону) повинна бути розміщена на видному та доступному для споживачів місці (у куточку споживача).

   Враховуючи вищевикладене, просимо розмістити у куточку споживача інформацію такого змісту:

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОРГАН, ЩО ЗАБЕЗПЕЧУЄ ЗАХИСТ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ

Головне Управління Держпродспоживслужби в Одеській області

Місцезнаходження: м. Одеса, вул.7-а Пересипська, 6

Телефон/факс: (048) 716-13-01

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…