Привітання Голови Держпродспоживслужби В.Лапи

Привітання Голови Держпродспоживслужби В. Лапи з нагоди 24-ї річниці від дня заснування Державної служби з карантину рослин України

svyato fitosanitarivШановні колеги!

Щиро вітаю вас з 24-ю річницею від дня заснування Державної служби з карантину рослин України та прийняття Закону України «Про карантин рослин», який протягом багатьох років відзначається як професійне свято фітосанітарної спільноти України.

 

У цей день ми висловлюємо особливу подяку людям, які стоять на варті фітосанітарної безпеки України - тим хто знаходиться на кордоні, хто проводить обстеження і відповідає за райони і міста, спеціалістам фітосанітарних лабораторій.

Дякуємо вам за добросовісне виконання своїх обов’язків, сумлінну працю, неоціненний вклад в збереження природних багатств нашої держави, адже позитивний імідж України на світовому агарному ринку, стан аграрного сектору, а відтак і в цілому, економіка держави в значній мірі залежить від професійної кваліфікації, ентузіазму та відповідальності державних фітосанітарних інспекторів та фахівців фітосанітарних лабораторій.

Бажаю, перш за все, міцного здоров’я вам і вашим рідним, благополуччя, достатку, радості, тепла, добра, натхненної праці та відмінних результатів у роботі!

З повагою та найкращими побажаннями

Голова                                                       Володимир ЛАПА

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…