Запобігти сезонним інфекціям

sezon infektsiyПочаток другого літнього місяця відзначився зростом захворювань на гострі кишкові інфекції. Половина інфікованих – діти, вражені гастроентероколітом та сальмонельозом.

 

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області взяли участь у телевізійній програмі каналу “ГРАД” саме з цього приводу. Так, головний спеціаліст відділу держнагляду за дотриманням санітарного законодавства Ольга Балановська вкотре закликала глядачів звернути увагу на правила безпечного харчування. Особливо дітей.

– Батьки мають знати, що розпочався щорічний сезонний зріст на захворюваність гострими кишковими інфекціями. Ентероколіти визначеної та невизначеної етіології, рота-вірусні інфекції зумовлені, подекуди, недбалістю самих людей. Ні в якому разі не можна купувати харчі на стихійних ринках. Треба звертати посилену увагу на строки та умови збереження продуктів. Обов’язково дотримуватись правил особистої гігієни. Курятина, бринза, ковбаса, молочні вироби мають продаватися лише з холодильних камер та вітрин.

Особливу увагу треба приділяти першим ознакам харчового отруєння. Чекати не можна. Займатися самолікуванням – теж. Треба негайно звернутися за фаховою допомогою до медичного закладу. Це дозволить швидко встановити причину захворювання та призначити правильне лікування. До того ж убезпечить інших людей від ризиків зараження гострими кишковими інфекціями.

Прес-центр Держпродспоживслужби в Одеській області

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…