УВАГА !!! Сайт знаходиться на реконструкції. Можливі похибки.

Актуальні питання

naradaАктуальні питання
здійснення державного нагляду у сфері санітарного законодавства

   27-28 вересня 2017 року у місті Києві відбулась нарада Держпродспоживслужби «Актуальні питання здійснення державного нагляду у сфері санітарного законодавства».

   Було відзначено, що в Україні спостерігається напружена санітарно-епідемічна ситуація, пов’язана з реєстрацією випадків гострих кишкових інфекційних захворювань. Особливе занепокоєння викликають масові отруєння в дитячих закладах освіти, оздоровлення та відпочинку. При цьому стан готовності дошкільних та шкільних навчальних закладів перевіряється до початку навчального року, а оздоровчих — перед їх відкриттям. Однак, реалії показують, що заходи контролю потрібно здійснювати частіше. Необхідно не лише ретельно перевірити готовність закладу до початку роботи з метою забезпечення навчально-освітнього, оздоровчого процесу, належної організації харчування дітей та видати припис на усунення виявлених порушень, але й перевірити, чи були усунуті порушення в установлений термін.

   Така робота повинна проводитися у тісній комунікації та взаємодії зі органами виконавчої влади, місцевого самоврядування та іншими зацікавленими установами. При цьому належне виконання завдань і функцій із реалізації державної політики у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення залежить і від консолідованої співпраці працівників усіх сфер діяльності Держпродспоживслужби.

   Під час наради проаналізовано стан проведення санітарно-епідеміологічних розслідувань спалахів і групових харчових отруєнь. Учасники наради підбили підсумки оздоровлення та відпочинку в 2017 році й підготовки до навчального року, а також обговорили питання надання адміністративних послуг.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…