Профілактика вірусного гепатиту А

gepatit a ukrЧи можна попередити гепатит А?

   Вірусний гепатит А – інфекційне захворювання, що уражає печінку. Вірус проникає в організм через рот і потрапляє в кішківник. Ознаки захворювання: сеча змінює колір на темний, випорожнення – на світлий.

   Може бути жовтяниця, яка з’являється на 7-10 день від початку захворювання. Важкість перебігу захворювання уточнюється за допомогою лабораторних досліджень крові, сечі, наявності маркерів вірусу гепатиту та специфічних імуноглобулінів.

   У дітей, в більшості випадків, гепатит А перебігає у легкій або середньої важкості формі.

   Джерелом інфекції є захворіла людина в інкубаційному періоді (період від моменту зараження до початкових проявів захворювання), який може продовжуватися до 35 днів. Вірус виділяється з випорожненнями, сечею, виділеннями з носоглотки. Після пожовтіння склер і шкіри інтенсивність виділення вірусу знижується.

   Основний шлях розповсюдження вірусного гепатиту А, як і будь-якої кишкової інфекції – фекально-оральний, при безпосередньому контакті з хворим. Легкий та безсимптомний перебіг захворювання найбільш небезпечний для оточуючих. Захворіла дитина продовжує спілкуватися у колективі, поширюючи вірус в навколишньому середовищі через предмети побуту, іграшки, дверні ручки туалетних кімнат, тощо.

   Безпосередній контакт з хворим поширює вірусний гепатит там, де не дотримуються гігієнічних навичок діти і дорослі, які професійно з ними контактують. Так відбувається у дошкільних та шкільних колективах, школах-інтернатах. Так відбувається у сімейних осередках.

   Вірус також може бути переданий через їжу, воду, мух. Небезпеку можуть мати продукти харчування, які після приготування не мають вторинної термічної обробки. Це салати, вінегрети, холодець, холодні закуски.

   Вода може забруднюватися вірусом гепатиту А після аварій водогінних мереж та стихійних лих (повені).

   З метою профілактики захворювання на гепатит А необхідно дотримуватися найпростіших правил:

  • мити руки з милом не тільки після відвідування туалету, перед приготуванням їжі та перед її вживанням, а й після повернення додому з роботи, прогулянки, особливо – після перебування у міському транспорті, місцях загального користування,
  • для пиття вживати тільки кип’ячену або бутильовану воду,
  • для дітей виділити індивідуальний посуд,
  • перед вживанням овочів та фруктів ретельно промивати їх,
  • не купувати продуктів харчування у несанкціонованих місцях торгівлі.

   Пам’ятайте, що вірусний гепатит А дуже легко попередити дотримуючись елементарних заходів гігієни!

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…