Видача довідок

urna pohovannyaЗа довідками на підпоховання в існуючу могилу, вивезення урни з прахом, трупу звертатися за адресою:  м.Одеса, вул. Пастера, 36. 

Плануємо роботу на IV квартал

chto podarit mugchine ruchkaВиконнуючи наказ Держпродспоживслужби від 07.07.2016 року № 187, відповідно до секторального плану державного ринкового нагляду на 2016 рік, затвердженого Держспоживінспекцією 27.11.2015 р. розміщуємо погоджений План перевірок характеристик продукції у її розповсюджувачів з ринкового нагляду на ІV квартал 2016 року, сформований за результатами аналізу відомостей, отриманих по взаємному оперативному сповіщенню про продукцію, що становить серйозний ризик, аналізу проблемних питань щодо безпечності продукції. Під час розроблення плану враховувалась належність певного виду продукції до підвищення ступеня ризику, наявності підстави вважати, що продукція може бути небезпечною та/або не відповідати встановленим вимогам.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…