Адреса / Address: 

вул. 7-ма Пересипська, 6
7-Peresipska str., 6

Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

            Відповідно до частини 1 cтатті 45 закону України «Про запобігання корупції»:

            Особи, зазначені у пункті 1, підпунктах "а" і "в" пункту 2, пункті 5 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація), за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

            Сектор з питань запобігання корупції Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області нагадує Вам про необхідність подачі е-декларації  до 01.04.2019 року.

            У разі виникнення суперечносте та запитань щодо заповнення декларації пропонуємо Вам ознайомитись із «РОЗ’ЯСНЕННЯМ щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю» ФАЙЛ ДОДАЄТЬСЯ (pdf)

            За порушення законодавства щодо неподання або несвоєчасного подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбачено адміністративну і кримінальну відповідальність.

info declar or

Вчасно подана декларація – це Ваш авторитет і Ваш спокій!

fotospoh

    15 березня міжнародна громадськість кожен рік відзначає Всесвітній день захисту прав споживачів, проведення якого Рішенням ООН пов’язано з річницею виступу президента США Джона Ф. Кеннеді в Конгресі в 1962 році. «Споживачі - це всі ми, - сказав Кеннеді.
    В 1983 році день 15 березня був закріплений в міжнародному календарі святкових дат як Всесвітній день захисту прав споживачів.
Щорічно Міжнародна організація споживачів (Consumers International, CI) визначає тематику цього дня. У 2019 році він проходить під гаслом: «Trusted Smart Products» - Цифровий світ: надійні смарт-продукти».
    Всесвітній день захисту прав споживачів – це реальний шанс нагадати світові про важливість дотримання та забезпечення дотримання прав споживачів.

    Хочемо підкреслити, що серед прав споживачів, визнаних Міжнародною організацією споживачів, є наступні:
• право на інформованість - означає право отримувати відомості, необхідні для того, щоб робити обґрунтований вибір або приймати потрібне рішення. Споживачі повинні бути забезпечені інформацією, яка дозволяє їм діяти розумно і відповідально;
• право бути вислуханим - означає право споживача відстоювати свої інтереси і спонукати урядові й інші органи, що здійснюють державну політику, брати їх до повного і співчутливого розгляду при формуванні і здійсненні економічних та інших напрямків політики;
• право на відшкодування - означає право на задоволення обґрунтованих претензій, тобто право отримувати компенсацію у випадку придбання неякісних товарів або отримання незадовільних послуг, а також користуватися прийнятними формами правової допомоги для задоволення як серйозних, так і дрібних претензій;
• право на споживчу освіту - означає право на набуття знань і навиків, які дозволяють споживачеві постійно, протягом всього життя підвищувати освіченість в частині відстоювання своїх прав споживача, а також впливу на сфери виробництва та реалізації товарів і послуг.

    Звертаємо увагу, що Закон України «Про захист прав споживачів» встановлює багато прав і механізмів їх реалізації, якими можна користуватися у повсякденному житті.
    Не залишайтеся байдужими до порушення Ваших прав. Державний захист прав споживачів здійснює
Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

   У випадку безпідставної відмови суб’єкта господарювання (продавця/виконавця/виробника) виконати вимоги чинного законодавства або залишення Вашої заяви без відповіді, Ви маєте право звернутися з відповідною заявою до Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області. Ви завжди маєте можливість звернутися до нас та отримати відповідну консультацію щодо подальших дій та відновлення порушеного права.
    Щиро вітаємо Вас із Всесвітнім днем захисту прав споживачів! Бажаємо безпечних та якісних товарів і послуг та приємних покупок!

З повагою коллектив Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області!

foto1201

    В Тарутинському районі відбувся семінар на тему: Стан виноградних насаджень Одеської області та    рекомендації по догляду за ними в 2019 році. На який були запрошені  керівники господарств, фермери, голови сільських та селищних рад.  Провідним  спеціалістом відділу контролю за обігом засобів захисту рослин Сараф І.П. були підняті питання: «Проходження підготовки з безпечного проведення робіт з пестицидами і агрохімікатами» та «Безпечне проведення робіт  пестицидами і агрохімікатами на медоносних рослинах»

narada   Провідним спеціалістом відділу карантину рослин Матієнко Н.С. 11.02.2019р. була проведена лекція щодо заходів боротьби з небезпечними видами шкідників запасів на підприємстві ПАТ «Гібридний соняшник»   Білгород-Дністровського району Одеської області.               

  4911ded 2011f29 wheat5 Відбулась  спільна  нарада в ТОВ «Благо» Захарівського району  на тему: «Порядок проведення заходів державного нагляду (контролю) у сфері насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин, ГМО, що   використовується у відкритих системах (суб’єктами господарювання, які займаються виробництвом, заготівлею, обробкою, розмноженням, зберіганням, реалізацією і використанням насіння та садивного матеріалу рослин).

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost