dpss od3 facebook b

fb2                      dpss od5 en 80

Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
6 7th Peresypska St., 65042, Odesa


Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

 

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця: з 9:00 до 17:30
обідня перерва: з 13:00 до 13:30

22 08 01    На початку вересня в Овідіополі, відбувся другий етап спартакіади серед держслужбовців в Одеській області, з таких видів спорту як волейбол, міні-футбол, шашки, шахи.
Команду з шахів серед чоловіків, в Овідіопольському районі, представляв головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Овідіопольського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області – Нотич Віктор Степанович
Вигравши всі партії в турнірі з шахів він очолив перше місце серед чоловіків держслужбовців в Одеській області.
    За результатами змагань нагороджений медаллю та грамотою обласної державної адміністрації за перше місце в другому етапі обласної спартакіади серед державних службовців з шахів серед чоловіків.
    В подальшому представив чоловіків державних службовців Одеської області у всеукраїнській спартакіаді у місті Ужгород з 22 по 29 вересня 2019 року, де було зайняте 4 командне місце.
    Щиро вітаємо колегу із спортивними успіхами та зичимо міцного здоров’я, творчої наснаги, плідної праці і здобутків на благо України!

uristday

     Саме від Вашої праці , від Вашого інтелектуального внеску залежить успіх у розв'язанні надзвичайно важливого завдання — укріплення правового фундаменту Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області та України загалом як європейської держави. Ваша цілеспрямованість, наполегливість, принциповість у відстоюванні інтересів громадян, вірність ідеалам правди та справедливості дозволяють займати гідне місце у формуванні правової культури наших співвітчизників та поваги до Закону.

skaz    Впродовж останніх двох років (2018-2019 рр) на території Одеської області проводиться пероральна вакцинація диких м’ясоїдних тварин проти сказу.
Розповсюдження приманок з вакциною здійснюється шляхом розкладання із літаків над лісовими, мисливськими та польовими угіддями Одеської області.
Обробляється весь ареал, крім населених пунктів і водоймищ, а також за винятком територій які підпадають під заборону польотів літаків.
Дані заходи забезпечать створення стійкого імунітету у диких тварин та знизять розповсюдження хвороби.

02 09

    За повідомленням ДУ "Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України" від 02.09.19 до Одеської інфекційної лікарні було госпіталізовано 37 осіб, з них 9 дітей віком до 17 років, які пов’язують своє захворювання з вживанням шаурми, об’єкт реалізації якої розміщений за адресою: селище Авангард Овідіопольського району, вул. Торгова, 11/2.  
    Головним управлінням Держпродспоживслужби в Одеській області розпочато санітарно-епідеміологічне розслідування в ході якого виявлено порушення вимог санітарного законодавства та законодавства про безпечність та якість харчових продуктів.

25 08

 

    З нагоди 28-ї річниці Незалежності нашої Держави, бажаємо вам міцного здоров’я, великогородинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту. Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками.

23 08

   Відповідно до статті 35 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» з метою зменшення ризику суспільним інтересам і запобігання завданню іншої шкоди Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області попереджає про виявлену небезпечну продукцію.

    Протягом серпня 2019 року при проведенні планових перевірок у 11 суб’єктів господарювання виявлена продукція, яка не відповідає вимогам законодавства щодо безпечності:

- зарядний пристрій TY-21, арт. SC12V, без нанесення інформації про контрактну поштову адресу імпортера та виробника;

- зарядний пристрій Joyroom, арт. CA-27, без нанесення інформації про контрактну поштову адресу імпортера та виробника;

IMG 2678

    Одеським рибоохоронним патрулем спільно з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Одеській області проведено нараду з власниками рибодобувних підприємств. Захід присвячено впровадженню системи аналізу ризиків, небезпечних чинників і контролю критичних точок (НАССР), що дозволить гарантувати виробництво безпечної продукції.

    Заступником начальника відділу безпечності харчових продуктів Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Чегодаєвою Ольгою Петрівною та головним спеціалістом відділу державного контролю Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Білаш

09 08 01    Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області інформує, що станом на 22 серпня 2019 року морська вода на пляжах м.Одеси та області відповідає вимогам санітарного законодавства.
За результатами лабораторного контролю проведеного ДУ «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України» зразки морської води, відібраної 19.08.2019 у контрольних точках на пляжах міста Одеси та області відповідають нормативам за санітарно-мікробіологічними та санітарно-хімічними показниками.
Морське водокористування на пляжах «Аркадія», 10, 13 станції Великого Фонтану м.Одеси може бути відновлено.

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost