Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
65042, 7-Peresipska str., 6

Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

Foto

    Для забезпечення стабільної санітарної та епідемічної ситуації на адміністративних територіях області в оздоровчий період 2019 року за ініціативою Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області у травні проведено чергове засідання комісії з питань техногенно — екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій облдержадміністрації з питань забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення у літній період 2019 року та стану водопостачання населення Одеської області.

За фінансування та координування Агентства зменшення загроз Посольства США в Україні в рамках Програми зменшення білогічної загрози створено інформаційний відеоролик щодо особливості розповсюдження та поширення АЧС.

Спеціалісти Держпродспоживслужби розробили сценарій для відеоролика, який містить інформацію про небезпеку африканської чуми свиней, її клінічні прояви, дії селян при захворюванні свиней та встановлення фактів даного захворювання.

sobaka v samoliote

    Вже скоро в українців розпочнеться сезон відпусток. Враховуючи те, що з введенням безвізових поїздок в країни ЄС, багато подорожуючих захочуть взяти з собою своїх чотирилапих улюбленців, Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного Управління Держпродспоживслужби в Одеській області інформує.

Що необхідно зробити, щоб мати змогу подорожувати за кордон зі своїм котом чи собакою?

control

    За період з 13.05-19.05.2019 року здійснено фітосанітарний  контроль до об’єктів регулювання – зернові, які були відвантажені на експорт, у кількості понад 660 тис. тонн.

    За аналогічний період було здійснено фітосанітарний контроль при імпорті об’єктів регулювання (овочів та фруктів) та допущено до ввезення біля 5,2 тис тонн.

bublik

    14.05.2019 року провідним спеціалістом відділу карантину рослин управління фітосанітарної безпеки, контролю в сфері насінництва та розсадництва Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області Златєвим Д.І. проведено лекцію на тему: «Карантинні шкідники лісоматеріалів»,  для представників суб’єктів господарювання, які здійснюють експорт деревини.

kysherenko

    17.05.2019 року головним та провідним спеціалістами  відділу карантину рослин управління фітосанітарної безпеки, контролю в сфері насінництва та розсадництва Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області Кучеренком М.В. та Дигуляр В.В. було проведено роз’яснювальну роботу (лекція) на тему: «Шкодочинність амброзії полинолистої та методи боротьби з нею» з представниками   ПП «Брайловський», Ширяївського району Одеської області та  ТОВ  «Дондеревина», м. Теплодар, Біляївського району Одеської області.

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost