consumer logo3

ОБЛИЧЧЯМ ДО ЛЮДЕЙ

     Гаряча лінія     

Номер гарячої лінії:

716-13-01

Протидія корупціі

Номер гарячої лінії:

716-13-01

     Подати скаргу     

Номер гарячої лінії:

716-13-01

САЙТ ПРАЦЮЄ У ТЕСТОВОМУ РЕЖИМІ

СТАРА ВЕРСІЯ САЙТУ ЗНАХОДИТЬСЯ ЗА АДРЕСОЮ

OLD.ODESA.CONSUMER.GOV.UA

 consumer logo3

ОБЛИЧЧЯМ ДО ЛЮДЕЙ


САЙТ ПРАЦЮЄ У ТЕСТОВОМУ РЕЖИМІ

СТАРА ВЕРСІЯ САЙТУ ЗНАХОДИТЬСЯ ЗА АДРЕСОЮ

OLD.ODESA.CONSUMER.GOV.UA

  • Головна

narada 2017 12 11 1   11 грудня 2017р. в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Одеській області під головуванням начальника Кустурова В.Б. відбулася нарада-семінар на тему «Актуальні питання здійснення державного нагляду у сфері санітарного законодавства» для фахівців відділів державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства районних та міських управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області .

epid naglyad   В рамках Програми зменшення біологічної загрози в Україні у тісній співпраці з фахівцями CDC, ECDC та WHO відбувся семінар в рамках концепції Єдине здоров’я «Система епідеміологічного нагляду та стратегія контролю пріоритетних хвороб, що підлягають реєстрації», в якому взяли участь представники Держпродспоживслужби у сфері санітарного законодавства та ветеринарної медицини центрального апарату Служби та її територіальних органів, в т.ч. Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області (начальник відділу санітарно-епідеміологічного нагляду та організації розслідування спалахів Управління держнагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області Недбайло О.В.).

DSC 0247   Головним управлінням Держпродспоживслужби в Одеській області 01.12.2017 року взято участь у всеукраїнській селекторній нараді-засіданні центрального міжвідомчого штабу з координування організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році, яку проводило Міністерство соціальної політики за участю заступників голів обласних адміністрацій, керівників структурних підрозділів облдержадміністрації.

dpss kiev

minagro

uryad

abdergnauk