dpss od3 facebook b

fb2                      dpss od5 en 80

Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
6 7th Peresypska St., 65042, Odesa


Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

 

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця: з 9:00 до 17:30
обідня перерва: з 13:00 до 13:30

Сигналізаційне повідомлення №1

la storia segreta di un insabbiamento monsanto riusci a far ritrattare lo studio di un biologo francese 5432В умовах встановлення сталої позитивної температури повітря, на посівах озимих зернових культур, в результаті обстежень, відмічено відновлення живлення личинок хлібного туруна. Враховуючи віковий стан личинок (ІІ – 24%, ІІІ – 76%.), слід очікувати їх активного живлення та пошкодження рослин.

Необхідно вести постійний моніторинг та при перевищенні чисельності ЕПШ (3-4 екз. на м2 при весняному відростанні) проводити захисні заходи препаратами на основі хлорпірифосу. Увагу слід приділити посівам озимих зернових колосових, що були посіяні по стерньовим попередникам та тим, на яких з осені нараховувалась найбільша чисельність шкідника.

На посівах озимого ріпаку спостерігається поодинокий вихід з місць зимівлі жуків ріпакового стеблового прихованохоботника (ЕПШ 1 жук/40 рослин, або 10 жуків на жовту пастку протягом трьох днів).

На посівах озимих колосових (в сонячну погоду) посилюється інтенсивність льоту злакових мух весняної генерації  (чорна пшенична – 85%, шведська – 15%).

При обстеженні лісосмуг виявлено імаго клопа-шкідливої черепашки (статеве співвідношення: самці-50%, самки-50%).

 На загущених посівах озимого ячменю відмічено інтенсивний прояв темно-бурої плямистості.

На всіх площах озимих культур (особливо на зріджених посівах) спостерігається інтенсивний ріст бур’янів.

Всі роботи по обмеженню чисельності шкідливих організмів до господарсько невідчутного рівня необхідно проводити при перевищенні економічного порогу шкодочинності (ЕПШ) дозволеними до використання препаратами згідно «Переліку (Доповненню..) пестицидів і агрохімікатів дозволених до використання в Україні 2016 (2017)» та суворо дотримуючись правил техніки безпеки при роботі з пестицидами і агрохімікатами. Враховуючи можливу наявність на ринку засобів захисту рослин препаратів сумнівної якості – придбання відповідних засобів необхідно проводити лише у офіційних структурах. В той же час –  до роботи з пестицидами і агрохімікатами допускаються лише особи які пройшли навчання та мають Допуск (посвідчення) на право роботи з пестицидами і агрохімікатами.

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost