Адреса / Address: 

вул. 7-ма Пересипська, 6
7-Peresipska str., 6

Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

АЧС   «Щодо реєстрації захворювання свиней на африканську чуму в с. Лощинівка, с. Кислиця, ПрАТ « Ізмаїл – Наваско», ПрАТ АК«Свобода» та на острові Репіда (дикі кабани) Ізмаїльського району»

   Згідно результатів досліджень Державного науково – дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно – санітарної експертизи у матеріалах від свиней (с. Лощинівка, с. Кислиця, ПрАТ « Ізмаїл – Наваско», ПрАТ АК «Свобода») та на острові Репіда (дикі кабани) Ізмаїльського району виявлено ДНК вірусу африканської чуми свиней. Заходи по ліквідації осередків захворювань на території Ізмаїльського району тривають.

   АЧСЗгідно результатів досліджень Державного науково – дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно - санітарної експертизи у матеріалах від свиней (с. Нова Некрасівка, с. Стара Некрасівка та с. Ларжанка Ізмаїльського району) виявлено ДНК вірусу африканської чуми свиней.

   Розпочато заходи по локалізації та ліквідації осередків захворювання.

АЧС   «Щодо реєстрації захворювання свиней на африканську чуму в с. Нова Покровка Ізмаїльського району»

   Згідно результатів досліджень Державного науково – дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно - санітарної експертизи у матеріалах від свиней (с. Нова Покровка Ізмаїльського району) виявлено ДНК вірусу африканської чуми свиней.

   Розпочато заходи по локалізації та ліквідації осередку захворювання.

АЧС   «Щодо встановлення початку відліку 40 днів до зняття карантину з африканської чуми свиней в СВК «Новосільське» с. Новосільське Ренійського району»

   Після проведення комплексу заходів рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Ренійській районній державній адміністрації від 07.05.2018 року № 7 встановлено початок відліку 40 днів до зняття карантину з африканської чуми свиней в СВК «Новосільське» с. Новосільське Ренійського району.

АЧС20.03.2018р. у с. Саврань (Савранський район, Одеська область) було зафіксовано захворювання та гибель свиней. 

Співробітниками Державного науково - дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно - санітарної експертизи були відібрані проби біоматеріалу з метою з'ясування причини загибелі тварин. Згідно результатів досліджень, у двох тварин було виявлено ДНК вірусу африканської чуми свиней.       

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost