Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
65042, 7-Peresipska str., 6

Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

Навчання з питань щодо державного контролю за обігом пестицидів

twinning   В рамках Проекту Twinning, експерти Європейської комісії разом з представниками територіальних органів проводять навчання з питань щодо державного контролю за обігом пестицидів. Захід проходить з 4 по 7 червня 2018 року за адресою: вул. Воскресенський узвіз, 7, м. Полтава.

   Навчання про сучасні методології та процедури ЄС має за мету зниження кількості надходження фальсифікованих ЗЗР до країни та забезпечення присутності на ринку та використання фермерами тільки якісних ЗЗР.

   В заході взяли участь Європейські експерти: Айя Чонка - начальник регіонального управління Земґале, Державна служба захисту рослин Латвії; Владімір Блейделс - старший інспектор, Державна служба захисту рослин Латвії; Даріус Башкіс – начальник  відділу, Державна служба з питань рослин, Міністерства сільського господарства Литви. Від Головного Управління Держпродспоживслужби в Одеській області: Плєшко О.Б. -  начальник відділу контролю за обігом засобів захисту рослин, Малярчук А.П. - провідний спеціаліст відділу контролю за обігом засобів захисту рослин.


Усі права на матеріали, що розміщено на даному сайті, охороняються відповідно до чинного законодавства України.
При будь-якому використанні матеріалів сайту, гіперпосилання на http://odesa.consumer.gov.ua/ обов'язкове!

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost