dpss od3 facebook b

fb2                      dpss od5 en 80

Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
6 7th Peresypska St., 65042, Odesa


Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

 

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця: з 9:00 до 17:30
обідня перерва: з 13:00 до 13:30

Спеціалістами управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області захищено права споживача

 consumer  До Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області надійшло звернення споживача щодо порушення вимог законодавства про захист прав споживачів Фізичною особою–підприємцем. 

   За результатами розгляду скарги Головним управлінням Держпродспоживслужби в Одеській області  направлено запит щодо надання погодження на проведення позапланової  перевірки відповідного суб’єкта господарювання.
   Після отримання погодження Мінекономрозвитку України  на підставі наказу та направлення Головного управління, спеціалістами Управлінням захисту споживачів здійснено захід державного нагляду (контролю) у формі  позапланової перевірки.
   За результатом виїзду на вищевказану адресу у строки проведення позапланового заходу після роз’яснення вимог Закону України «Про захист прав споживачів» суб’єктом господарювання було повернуто грошові кошти споживачу за дитячі кросівки.
   Заявником на адресу Головного управління надіслано письмову подяку спеціалістам Управління захисту споживачів за оперативний захист порушених прав та інтересів.

   Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області звертає увагу споживачів, що у разі порушення, що спричинило шкоду Вашим правам, законним інтересам, життю чи здоров’ю, навколишньому природному середовищу чи безпеці держави, Ви можете звернутись до Головного управління з відповідним зверненням з додаванням документів чи їх копій, що підтверджують такі порушення (за наявності) за адресою:

65042, м.Одеса, вул. 7-ма Пересипська, 6,
тел./факс: 716-13-01,
ел.пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost