Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
6 7th Peresypska St., 65042, Odesa

Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

У зв'язку з технічними причинами
наявний додатковий телефон
для зв'язку 096-035-41-42

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області за участю представників місцевої влади провели навчальний семінар з підприємцями Біляївського району

         image004В рамках зустрічі суб’єктів господарювання з головою Біляївської міської ради, присвяченої Дню підприємця України, відбувся семінар-навчання щодо дотримання вимог законодавства про захист прав споживачів, про безпечність харчової та нехарчової продукції.

 

        У приміщенні сесійної зали зібрались підприємці, які здійснюють господарську діяльність на території м. Біляївка задля обговорення актуальних питань здійснення підприємницької діяльності на території громади у форматі «круглого столу». В обговоренні взяли участь в.о. начальника управління захисту споживачів Демченко О.С., начальник відділу ринкового нагляду управління захисту споживачів Рафальська Н.І., заступник начальника відділу контролю у сфері торгівлі, робіт та послуг Іванова О.В., головний спеціаліст відділу контролю у сфері торгівлі, робіт та послуг Ганжа Є.П., начальник Біляївського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області Сьомік П.В.

         В ході обговорення Демченко О.С. наголосив, що діяльність ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області має на меті підвищити рівень захисту прав споживачів від небезпечної продукції, сприяти зменшенню кількості підприємств, що допускають порушення законодавства у сфері забезпечення безпеки продукції, сприяти запровадженню мотиваційних механізмів для здійснення суб’єктами господарювання самостійного контролю відповідності продукції встановленим вимогам.

          Рафальська Н.І. звернула увагу на те, що перед відділом ринкового нагляду стоять завдання не стільки притягнути  суб’єктів господарювання до відповідальності,   скільки навчити їх працювати на ринку України згідно з вимогами законодавства, сприяти прозорості ринку та усвідомленню суб’єктами господарювання своєї відповідальності перед споживачами (користувачами) та партнерами, не допустити дискримінацію суб’єктів господарювання та недобросовісну конкуренцію, забезпечити співпрацю між суб’єктами господарювання та органами ринкового нагляду.

          Ганжа Є.П. ознайомила присутніх з переліком типових порушень, які виявляються в ході перевірок, роз’яснила нові вимоги чинного законодавства у сфері торгівлі, робіт та послуг.

          Сьомік П.В. повідомив про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів, наголосив на необхідності спільних дій в рамках державного регулювання у сфері безпечності харчових продуктів з метою захисту життя, здоров’я та інтересів споживачів.

         Виступи фахівців ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області викликали жвавий інтерес та обговорення чинних норм законодавства. Багато запитань з боку підприємців засвідчили високу зацікавленість у питаннях, які обговорювались, та необхідність в проведенні таких зустрічей в майбутньому. 

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost