Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
65042, 7-Peresipska str., 6

Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

Про повноваження Головного Управління Держпродспоживслужби у сфері реклами

  реклама Реклама оточує нас у будь-який час та у будь-якому місці. Її сучасні прояви дивують та захоплюють, а для цього виробники реклами працюють над тим, щоб робити рекламу яскравішою, сучаснішою, креативнішою.

   І це й не дивно, оскільки реклама є найдієвішим інструментом впливу на споживачів при продажі того чи іншого продукту або послуги. Саме тому суб’єкти господарської діяльності витрачають на таку складову маркетингу незрівнянно великі частки своїх бюджетів. З огляду на важливість реклами, з року в рік зростає не лише відсоток витрат на її здійснення, а й кількість недобросовісної реклами, так званої її «чорної сторони».
   
   Таким чином повноваження контролю у сфері реклами покладені на Головне Управління Держпродсподивслужби в Одеській області, а саме на спеціалістів відділу контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового законодавства та пробірного контролю управління захисту прав споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

   Спеціалістами відділу контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового законодавства та пробірного контролю управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області постійно проводиться моніторинг реклами, що розповсюджується на території Одеської області і відповідна робота щодо виявлення порушень вимог законодавства про рекламу та здійснюється контроль за дотриманням вимог законодавства про рекламу, а також на постійній основі проводяться навчальні та роз’яснювальні роботи ,семінари тощо, разом із представниками рекламної сфери.

   Зазначаємо, Головне управління згідно Положення здійснює контроль за дотриманням законодавства про рекламу в частині захисту прав споживачів реклами, приймає рішення про визнання реклами недобросовісною, прихованою, про визнання порівняння в рекламі неправомірним з одночасним зупиненням її розповсюдження та здійснює контроль за дотриманням вимог Законів України “Про рекламу” та “Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення” в межах наданих повноважень. 

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost