Адреса / Address: 

вул. 7-ма Пересипська, 6
7-Peresipska str., 6

Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

Семінар Центр занятості

sdhnfohj12342

    На запрошення Одеського міського центра зайнятості фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області прийняли участь у проведені семінару, першим питанням якого було дотримання вимог законодавства про захист прав споживачів, про безпечність харчової та нехарчової продукції.

 

У приміщенні Одеського міського центру зайнятості зібрались підприємці, які здійснюють господарську діяльність на території Одеської області задля обговорення актуальних питань здійснення підприємницької діяльності  у форматі «круглого столу».

В ході обговорення фахівці управління наголосили, що діяльність ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області має за мету підвищити рівень захисту споживачів від небезпечної продукції, сприяти зменшенню кількості підприємств, що допускають порушення законодавства у сфері забезпечення безпеки продукції, запроваджувати мотиваційні механізми для здійснення суб’єктами господарювання самостійного контролю відповідності продукції встановленим вимогам.

Ознайомили присутніх з переліком типових порушень, які виявляються в ході перевірок, роз’яснили нові вимоги чинного законодавства у сфері торгівлі, робіт та послуг.

          Повідомили про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів, наголосили на необхідність спільних дій в рамках державного регулювання у сфері безпечності харчових продуктів з метою захисту життя, здоров’я та інтересів споживачів.

Виступи фахівців ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області визвали жваве обговорення чинних норм законодавства. Багато запитань підприємців показали високу зацікавленість у питаннях, які обговорювались, та необхідність таких зустрічей в майбутньому.

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost