Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
65042, 7-Peresipska str., 6

Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

Семінар Ізмаїл

seminar

Відповідаємо, пояснюємо, навчаємо

    Спеціалісти управління захисту прав споживачів взяли участь  у семінарі, який проводився управлінням економіки Ізмаїльської міської ради. Тема семінару – дотримання вимог законодавства у сфері захисту споживачів. На семінар були запрошені представники малого та середнього бізнесу, підприємці, що здійснюють діяльність у сфері торгівлі та послуг в м.Ізмаїл.

 

    Семінар відбувся за участі заступника Ізмаїльського міського голови Баткіліна Сергія Львовича, начальника управління економіки Ізмаїльської міської ради Оленевої Тетяни Василівни, начальника Управління захисту прав споживачів Демченко Олександра Степановича, начальника відділу ринкового нагляду Рафальської Наталії Іванівни, головного спеціаліста відділу контролю у сфері торгівлі, робіт та послуг Чередніченко Ольги Юріївни, головного спеціаліста відділу контролю за рекламою та дотриманням антитютюнового законодавства Вронської-Проць Мар’яни Вікторівни

    Виступи фахівців ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області визвали жваве обговорення чинних норм законодавства. Заповнена сесійна зала Ізмаїльської міської ради, чимала кількість запитань підприємців показали високу зацікавленість у питаннях, які обговорювались, та необхідність таких зустрічей в майбутньому.

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost