Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
6 7th Peresypska St., 65042, Odesa

Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

У зв'язку з технічними причинами
наявний додатковий телефон
для зв'язку 096-035-41-42

Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини попереджає, що стихійна торгівля харчовими продуктами небезпечна для здоров’я споживачів.

Стихійна торгівля

Нагадуємо та застерігаємо споживачів від купівлі харчових продуктів в місцях стихійної торгівлі. Адже стихійна торгівля здійснюється фізичними особами без відповідних дозвільних документів про якість та безпеку товарів у невстановлених місцях (двори, вулиці, тротуари і таке інше) із землі без відповідного дозволу на розміщення об’єкта торгівлі та проведення ветеринарно - санітарної експертизи. Саме ця продукція несе потенційну загрозу здоров’ю споживачів.

В місцях стихійної торгівлі продаються харчові продукти невідомого походження, які не пройшли ветеринарно-санітарну експертизу,

не дотримуються умови зберігання, транспортування і реалізації, відсутнє холодильне обладнання. Особливо це стосується м’ясних, рибних та молочних продуктів, які вимагають дотримання температурного режиму. 

Також рекомендуємо споживачам відмовитися від купівлі харчових продуктів в місцях стихійної торгівлі та віддавати перевагу офіціальним торгівельним об’єктам.

Бережіть своє здоров’я !

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost