dpss od3 facebook b

fb2                      dpss od5 en 80

Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
6 7th Peresypska St., 65042, Odesa


Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

 

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця: з 9:00 до 17:30
обідня перерва: з 13:00 до 13:30

Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини попереджає, що стихійна торгівля харчовими продуктами небезпечна для здоров’я споживачів.

Стихійна торгівля

Нагадуємо та застерігаємо споживачів від купівлі харчових продуктів в місцях стихійної торгівлі. Адже стихійна торгівля здійснюється фізичними особами без відповідних дозвільних документів про якість та безпеку товарів у невстановлених місцях (двори, вулиці, тротуари і таке інше) із землі без відповідного дозволу на розміщення об’єкта торгівлі та проведення ветеринарно - санітарної експертизи. Саме ця продукція несе потенційну загрозу здоров’ю споживачів.

В місцях стихійної торгівлі продаються харчові продукти невідомого походження, які не пройшли ветеринарно-санітарну експертизу,

не дотримуються умови зберігання, транспортування і реалізації, відсутнє холодильне обладнання. Особливо це стосується м’ясних, рибних та молочних продуктів, які вимагають дотримання температурного режиму. 

Також рекомендуємо споживачам відмовитися від купівлі харчових продуктів в місцях стихійної торгівлі та віддавати перевагу офіціальним торгівельним об’єктам.

Бережіть своє здоров’я !

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost