tel/fax: 716-13-01

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця: з 9:00 до 17:30
обідня перерва: з 13:00 до 13:30

Співробітник Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області нагороджений медаллю та грамотою обласної державної адміністрації за перше місце в другому етапі обласної спартакіади серед державних службовців з шахів серед чоловіків.

22 08 01    На початку вересня в Овідіополі, відбувся другий етап спартакіади серед держслужбовців в Одеській області, з таких видів спорту як волейбол, міні-футбол, шашки, шахи.
Команду з шахів серед чоловіків, в Овідіопольському районі, представляв головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Овідіопольського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області – Нотич Віктор Степанович
Вигравши всі партії в турнірі з шахів він очолив перше місце серед чоловіків держслужбовців в Одеській області.
    За результатами змагань нагороджений медаллю та грамотою обласної державної адміністрації за перше місце в другому етапі обласної спартакіади серед державних службовців з шахів серед чоловіків.
    В подальшому представив чоловіків державних службовців Одеської області у всеукраїнській спартакіаді у місті Ужгород з 22 по 29 вересня 2019 року, де було зайняте 4 командне місце.
    Щиро вітаємо колегу із спортивними успіхами та зичимо міцного здоров’я, творчої наснаги, плідної праці і здобутків на благо України!