dpss od3 facebook b

fb2                      dpss od5 en 80

Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
6 7th Peresypska St., 65042, Odesa


Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

 

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця: з 9:00 до 17:30
обідня перерва: з 13:00 до 13:30

Відповідаємо, пояснюємо, навчаємо

info3

Спеціалісти управління захисту споживачів провели навчальний семінар у м. Подільськ. Тема семінару – дотримання вимог законодавства у сфері захисту споживачів, ринкового нагляду та антитютюнового законодавства. На семінар були запрошені представники малого та середнього бізнесу, підприємці, що здійснюють діяльність у сфері торгівлі та послуг в м.Подільськ.

Семінар відбувся за участі начальника Управління захисту прав споживачів Демченко Олександра Степановича, начальника відділу ринкового нагляду Рафальської Наталії Іванівни, заступника начальника відділу контролю у сфері торгівлі, робіт та послуг управління захисту прав споживачів Іванової Ольги Володимирівни, головного спеціаліста відділу контролю у сфері торгівлі, робіт та послуг Чередніченко Ольги Юріївни, головного спеціаліста відділу контролю за рекламою та дотриманням антитютюнового законодавства Найбова Володимира Павловича, начальника Управління економічного розвитку Подільської міської ради Омельчук Алли Миколаївни, спеціалістів Подільської міської ради.

 

          В ході семінару були розглянуті особливості здійснення ринкового нагляду в Україні, проблемні питання, які виникають в ході здійснення захисту прав споживачів, питання протидії поширенню тютюнових виробів та стимулювання паління в закладах ресторанного господарства. З метою висвітлення проблемних питань на більш широкий загал населення на семінар було запрошено Подільське ефірне телебачення. Виступи фахівців ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області визвали жваве обговорення чинних норм законодавства, а чимала кількість запитань підприємців показали високу зацікавленість у питаннях, які обговорювались, та необхідність таких зустрічей в майбутньому.

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost