consumer logo3

ОБЛИЧЧЯМ ДО ЛЮДЕЙ

вул.7-ма Пересипська, 6
тел/факс: 716-13-01

7-Peresipska str., 6
tel/fax: 716-13-01

Гаряча лінія

Номер гарячої лінії:

716-13-01

Протидія корупціі

Номер гарячої лінії:

716-13-01

Подати скаргу

Номер гарячої лінії:

716-13-01

Мораторий

Уряд затвердив перелік органів державного нагляду (контролю), на які не поширюється дія Закону України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності». Відповідний перелік затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2017 р. № 1104 та оприлюднений на сайті Урядового порталу.

Під головуванням начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області Кустурова Володимира Борисовича 15 лютого 2018 року відбулася підсумкова нарада з керівниками структурних підрозділів Головного управління та державних установ ветеринарної медицини.

22 лютого 2018 року спеціалісти Подільского районного управління ГУ ДПСС в Одеській області прийняли участь у семінарі, організованому управлінням економічного розвитку виконавчого комітету. Теми виступу "Державна реєстрація потужностей операторів ринку" та "Реалізація ЗУ Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров'я та благополуччя тварин, який набирає чинності чинності з квітня 2018 року". Також в ході дискусії були надані вичерпні відповіді на запитання присутніх підприємців, про вимоги законодавства. 

енергія02 серпня 2017 року набрав чинності Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання». Реалізація цього Закону є важливою передумовою для забезпечення в державі обов’язкового обліку тепла та води, й ефективним інтрументом для контролю за якісним запровадженням заходів з енергозбереження та енергомодернізації в багатоквартирних будинках.

dpss kiev

minagro

uryad

abdergnauk