consumer logo3

ОБЛИЧЧЯМ ДО ЛЮДЕЙ

вул.7-ма Пересипська, 6
тел/факс: 716-13-01

7-Peresipska str., 6
tel/fax: 716-13-01

Гаряча лінія

Номер гарячої лінії:

716-13-01

Протидія корупціі

Номер гарячої лінії:

716-13-01

Подати скаргу

Номер гарячої лінії:

716-13-01

 consumer logo3

ОБЛИЧЧЯМ ДО ЛЮДЕЙ


СТАРА ВЕРСІЯ САЙТУ:

OLD.ODESA.CONSUMER.GOV.UA

ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області забезпечило захист споживачів при проведенні святкового ярмарку «Скарби Одеси»

Скарби Одеси103 березня 2018 року, біля будівлі Одеської облдержадміністрації на проспекті Шевченка, 4, відбулося святкування 86-го дня народження Одеської області. На ярмарку зібралися всі райони Одещини.

Загалом ярмарок відвідали близько 10 тисяч гостей, кожен охочий мав можливість придбати продукцію безпосередньо у виробника. Ініціатор ярмарку «Скарби Одещини», голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов, також долучився до святкування.

Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області, в свою чергу, забезпечило контроль за безпечністю та якістю харчових продуктів при проведенні святкового ярмарку.

Так, з метою забезпечення відвідувачів якісними харчовими продуктами, Головним управлінням та підпорядкованими йому установами, було організовано проведення державного контролю та нагляду за стовідсотковим охопленням ветеринарно-санітарною експертизою харчових продуктів, які направлялися на ярмарок з районів області та за транспортуванням цієї продукції.

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost