consumer logo3

ОБЛИЧЧЯМ ДО ЛЮДЕЙ

вул.7-ма Пересипська, 6
тел/факс: 716-13-01

7-Peresipska str., 6
tel/fax: 716-13-01

Гаряча лінія

Номер гарячої лінії:

716-13-01

Протидія корупціі

Номер гарячої лінії:

716-13-01

Подати скаргу

Номер гарячої лінії:

716-13-01

Зареєстровано спалах сальмонельозу

salmonella   Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області повідомляє, що в м. Чорноморську зареєстровано спалах сальмонельозу серед 9 осіб, які пов'язують своє захворювання з вживанням страв у кафе «Італійський квартал» за адресою м. Чорноморськ, пр. Миру, 20б.

   Станом на 09.02.2017р. нових випадків захворювання на сальмонельоз не зареєстровано.

   Епідрозслідування спалаху проводиться спільно з фахівцями Чорноморського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області та ДУ «Лабораторний центр МОЗ України на водному транспорті».

   В ході санепідобстеження кафе «Італійський квартал» виявлено порушення санітарного законодавства (при відсутності санітарно-гігієнічних умов проводиться виготовлення готових страв із продовольчої сировини, не забезпечено вхідний контроль продовольчої сировини та харчових продуктів, недотримується санітарно-гігієнічний режим, санітарно-технічний стан приміщень незадовільний, дані щодо проходження медогляду не представлено тощо), внаслідок чого керівника закладу оштрафовано, винесено Постанову про тимчасову заборону експлуатації кафе до усунення виявлених порушень, виконання якої знаходиться на контролі, відсторонено від роботи персонал, у якого виявлено носійство патогенного стафілококу та сальмонельозу.

   Проведено санітарно - освітню роботу з персоналом кафе з питань профілактики гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь.

   Епідрозслідування триває.

dpss kiev

minagro

uryad

abdergnauk