dpss od3 facebook b

fb2                      dpss od5 en 80

Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
6 7th Peresypska St., 65042, Odesa


Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

 

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця: з 9:00 до 17:30
обідня перерва: з 13:00 до 13:30

Сектор контролю за регульованими цінами

Завідувач сектору: Грінченко Єлизавета Валеріївна

Головний спеціаліст сектору: Крилова Олександра Олександрівна

 

Сектор контролю за регульованими цінами (далі – Сектор) є самостійним структурним підрозділом Головного управління Держпродспоживслужби у Одеській області.

Сектор діє згідно Законам України «Про ціни та ціноутворення», «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» та іншими нормативно-правовими актами.

Відповідно до ст. 12 Закону України «Про ціни і ціноутворення» державні регульовані ціни запроваджуються на товари, які впливають на загальний рівень і динаміку цін, мають істотну соціальну значущість, а також на товари, що виробляються суб’єктами, які займають монопольне (домінуюче) становище на ринку.

Державний контроль у сфері ціноутворення здійснюється сектором шляхом проведення планових та позапланових перевірок суб’єктів господарювання, що застосовують державні регульовані ціни у різних сферах та галузях економіки.

Основними завданнями та функціями ресурсу є:

  • організація роботи із здійснення державного нагляду(контролю) за дотриманням вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін;
  • здійснення державного нагляду (контролю) за достовірністю інформації, зазначеної у документах про формування, встановлення та застосування державних регульованих цін;
  • надання органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, суб’єктам господарювання обов’язкових до виконання приписів про усунення порушень вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін;
  • внесення керівництву Головного управління пропозицій щодо вдосконалення державної політики з контролю за цінами.

Відповідно до вимог Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 14.08.2013р. №965 затверджена Уніфікована форма акта перевірки дотримання вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін.

Звіт про виконання плану заходів державного нагляду (контролю) за 2016 рік Сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області за друге піврічча 2016 року.

ПЕРЕЛІК (оновлений) нормативно-правових актів та нормативних документів, відповідно до яких складено перелік питань щодо проведення заходу державного нагляду (контролю)

Розпорядження Голови обсласної державної адміністрації М.В.Степанова від 06.09.2017 р.

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost