dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

02

Рік тому, у червні 2022 року, Головним управлінням Держпродспоживслужби в Одеській області була проведена позапланова перевірка автозаправної станції, що здійснює роздрібну реалізацію бензину та дизельного палива в смт. Авангард Одеської області, та належить товариству з обмеженою відповідальністю. Встановлено, що товариством не здійснювалось декларування зміни роздрібних цін на дизельне паливо та бензин марок А-92, А-95, чим порушувались вимоги Порядку декларування зміни роздрібних цін на товари, що мають істотну значущість, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2020 № 341 (далі – Порядок).

01

Система безоплатної правової допомоги (БПД) запускає інформаційну кампанію про допомогу постраждалим від насильства. Кампанія складатиметься з двох частин: підтримка у випадках сексуального насильства, пов’язаного зі збройною агресією росії проти України, та допомога постраждалим від домашнього насильства.

Мета кампанії – проінформувати про можливість отримати безоплатну правову допомогу та мотивувати постраждалих діяти, щоб захистити себе. Адже нині більшість подібних злочинів залишаються невідомими, а тому кривдники – непокараними. Розголос важливий – це спонукає інших звертатися по допомогу. Звернувшись до системи безоплатної правової допомоги, можна отримати консультацію юриста, допомогу зі зверненням до поліції, представництво інтересів у суді.

3

З метою забезпечення безпечного літнього відпочинку та оздоровлення дітей, належних умов для перебування дітей, попередження спалахів гострих інфекційних хвороб і харчових отруєнь в закладах відпочинку фахівцями районних управлінь ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області у складі комісій з представниками ДСНС, органів влади та відділів освіти перевірено готовність пришкільних таборів з денним перебуванням до оздоровчої кампанії 2023 року.

15

29 травня запрацювали оздоровчі табори при закладах освіти для півтисячи дітей Ананьївщини. Спеціалісти Подільського управління перевірили заклади освіти Ананьївської міської ради, при яких створені табори відпочинку з денним перебуванням дітей, які працюватимуть на базі закладів освіти.

14

Для сортування пластику розроблена інтернаціональна система маркування. Вона виглядає як трикутник, утворений стрілками, з цифрою всередині. Під трикутником разом з цифрою вказаний літерний код пластика. Будь-який пластиковий посуд містить одне з цих позначень. Розповімо, що вони означають.

1

Серед основних питань наради – організація заходів з обстеження полів сільськогосподарського призначення та посилення контролю за відповідністю фітосанітарним вимогам зернової продукції, яка формується на експорт, зокрема до Китаю.

12На початку червня очікується відродження личинок хлібних клопів (клоп – шкідлива черепашка, елія гостроголова тощо). Личинки молодших віків в фазу наливу зерна - молочної стиглості знижують масу зерен, зерно деформується, також частково знижується його якість. Личинки старших віків (IV-V) і клопи нового покоління різко погіршують хлібопекарські властивості муки (клейковина втрачає свої властивості, тісто з такої муки розпливається, не зберігає форму). Також знижується якість насіння, рослини з пошкоджених зерен розвиваються з низькою продуктивністю, а зерно, пошкоджено в зародок, втрачає схожість.

4

Традиційно, щороку, 31 травня у світі відзначається Всесвітній день без тютюну.

Головне управління здійснює санітарно-освітню роботу щодо попередження зменшення вживання тютюнових виробів та їх шкідливого впливу на здоров’я населення.

1

У Роздільнянському районі проведено заходи державного санітарно-епідеміологічного нагляду за дотриманням вимог санітарного законодавства на об’єктах систем водопостачання та водовідведення населених пунктів Степанівської, Новоборисівської, Цебриківської та частково Затишанської ОТГ.

Мета – забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, недопущення спалахів гострих кишкових інфекційних захворювань на території району.

dpss

uryad portal

lab diagnost