dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
6 7th Peresypska St., 65042, Odesa


Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця: з 8:00 до 16:30
обідня перерва: з 12:00 до 12:30

4

Складання та впровадження програми НАССР для ваших потужностей (закладів громадського харчування) - це важкий процес, який потребує достатньо знань, але ця необхідність обумовлена на даний час законодавством. Складання планів НАССР покладено на операторів ринку, які здійснюють обіг харчових продуктів, контроль щодо впровадження та складання НАССР до закладів громадського харчування покладено на самих операторів ринку та відповідних осіб Держпродспоживслужби.

3

У зв'язку із зливовими дощами, які пройшли в Одесі 22 липня 2021 року, велика кількість поверхневих вод потрапила в акваторію міських пляжів.

З метою недопущення погіршення епідемічної ситуації в літній період і профілактики захворювань, що передаються водним шляхом, Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області рекомендує тимчасово утриматися від морського водокористування до особливого розпорядження.

1

Державний фітосанітарний інспектор управління фітосанітарної безпеки, контролю в сфері насінництва та розсадництва Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області прийняв участь в апаратній нараді Куяльницької сільської ради Подільського району та виступив з інформацією з питань локалізації та ліквідації амброзії полинолистої у Куяльницькій територіальній громаді.

Тема актуальна, адже зараз – наприкінці липня – розпочинається цвітіння цього бур’яну з міцною кореневою системою, який проникає в ґрунт до чотирьох метрів, зневоднюючи і виснажуючи його. Бур’ян завдає великої шкоди не лише сільському господарству, але й здоров'ю людини.

2

Спеціалісти управління фітосанітарної безпеки, контролю в сфері насінництва та розсадництва Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області провели низку семінарів-нарад серед суб’єктів господарювання всіх форм власності щодо обігу контрафактного насіння та попередження випадків використання та поширення незареєстрованих ГМО у відкритих системах.

1

Інспектори Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області за період від 12 до 18 липня 2021 року провели фітосанітарний контроль до об’єктів регулювання – експортних зернових. Вони були відвантажені у кількості майже 338 тис. т.

За аналогічний період здійснено фітосанітарний контроль при імпорті об’єктів регулювання – овочів та фруктів. Допущено до ввезення на територію Одеської області понад 7,1 тис. т.

1

За три тижні, від 9 до 16 серпня, в Одеській області відкривається мисливський сезон. За традицією він починається із полювання на пернату дичину – куріпок, фазанів, рябчиків тощо. Саме цей вид полювання є одним із найпопулярніших у мисливському середовищі. Трохи згодом розпочнеться сезон полювання на диких парнокопитних та хутрових звірів.

1

До Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області надійшло повідомлення системи швидкого реагування по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 12.07.21 (№ 2021.3552 - fup3) щодо виявлення погіршення органолептичних показників їжі (запах, смак і присмак, забарвленість, каламутність) при контакті з пластиковими чашками SINSAY, що експортувались з Китаю (виробник: LILING KALRING HOUSEHOLD CERAMICS CO., SUN JIA WAN LILING HUNAN) через Польщу (відправник: LPP SA, Pruszcz Gdanski) в Україну.

5

З метою встановлення фітосанітарного стану Одещини державні фітосанітарні інспектори Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області проводять моніторинг пунктів карантину рослин та прилеглої трикілометрової зони, місць обігу об’єктів регулювання, складських приміщень на наявність або відсутність регульованих шкідливих організмів.

Цього тижня державні фітосанітарні інспектори розпочали моніторинг пункту карантину рослин та прилеглої території за допомогою феромонних пасток на виявлення китайського вусача, азіатського вусача, вусача мінливого та великого модринового короїда.

 

1

Україна є найбільшим виробником та експортером соняшникової олії в світі: частка країни становить 31% світових обсягів виробництва. Наші рослинні олії користуються великим попитом в Індії, Китаї, Нідерландах, Іраку та Іспанії.

Зростає імпорт до Китаю. КНР збільшила імпорт олії з України в поточному сезоні на 40%, а частка загального експорту вітчизняної олії до Китаю сягає майже чверті (22%), що складає 900 тис. т.

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost