dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
6 7th Peresypska St., 65042, Odesa


Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця: з 8:00 до 16:30
обідня перерва: з 12:00 до 12:30

1        9 грудня 2020 року на засіданні Кабінету Міністрів України прийнято Постанову №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Нею встановлено, що на всій території України продовжено карантин до 28 лютого 2021 року, а з 00:00 8 січня 2021 року до 00:00 25 січня 2021 року запроваджено локдаун.

          Згідно з пунктом 3 Постанови додатково до обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених пунктом 2, в період з 00:00 8 січня по 00:00 25 січня на території України забороняється:

1

    Корупція є явищем, що переслідує людство практично з моменту виникнення найперших, організованих за допомогою певних правил, форм його існування. Пустивши коріння в усі сфери функціонування держави, корупція здатна поставити під загрозу існування економічної системи та громадянського суспільства, що перебувають на етапі становлення. Тому подолання корупції перетворюється у надзвичайно складну проблему.

2    Шановні суб'єкти декларування Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області! Сектор з питань запобігання корупції нагадує вам про те, що 1 січня 2021 року, відповідно до вимог Закону України «Про запобігання корупції» в частині дотримання вимог фінансового контролю, розпочався черговий етап подання щорічних е-декларацій за 2020 рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Пам’ятайте про необхідність подачі е-декларації за 2020 рік до 1 квітня 2021 року!

1     За першу декаду 2021 року фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області здійснено фітосанітарний  контроль до об’єктів регулювання – зернових. Вони були відвантажені на експорт у кількості майже 800 тис. т. 

За цей же період проведено фітоконтроль імпортних овочів та фруктів. Допущено до ввезення на територію Одеської області близько 22,1 тис. т.

20    До Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області надійшло повідомлення системи швидкого реагування по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 08.01.2021 № 2020.5963-fup 3 стосовно виявлення Salmonella (presence /25g) у курячих крильцях, що експортувались з Республіки Польща (виробник: Wipasz Spolka Akcyjna, Olsztyn) до Королівства Данія (трейдер/брокер: Nowaco A/S, Aalborg) та до України (отримувач: ТОВ «Агропобутсервіс», вул. Михайла Грушевського, 77, с. Надичі, Жовківський р-н., Львівська обл., 80371).

1   Кабінетом Міністрів України продовжено дію карантину до 28 лютого  2021 року у зв’язку з погіршення епідемічної ситуації щодо захворюваності на COVID-19 в Україні та Одеській області.Кабінетом Міністрів України продовжено дію карантину до 28 лютого  2021 року у зв’язку з погіршення епідемічної ситуації щодо захворюваності на COVID-19 в Україні та Одеській області.
    Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області продовжують щодня перевіряти дотримання карантинних заходів та вести роз’яснювальну роботу у закладах освіти, громадського харчування, торгівлі, на агропродовольчих ринках, автозаправних станціях, у перукарнях та інших об’єктах нагляду. Такі заходи спрямовані на недопущення поширення коронавірусної хвороби серед працівників та відвідувачів цих закладів.
    Торік перевірено 6 тис. 642 заклади громадського харчування, порушення виявлено на 685 об’єктах, на адресу адміністрації закладів направлено 209 пропозицій щодо усунення виявлених порушень, складено 553 протоколи про адміністративні правопорушення.

1

     Стратегія захисту зернових запасів від шкідників ґрунтується на особливостях їхнього поширення, розвитку, розмноження і шкодочинності, залежить від умов, способів і режимів зберігання зерна та зернопродукції, поєднує комплекс карантинних, профілактичних і винищувальних заходів на всіх етапах заготівлі, транспортування й тривалого зберігання.

    Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області регулярно проводять роз’яснювальну роботу щодо запобігання розповсюдження шкідливих організмів. Днями наш фахівець з відповідною лекцією виступив в одному з зерносховищ Білгород-Дністровського району.

1    До Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області надійшло повідомлення системи швидкого реагування по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 28 грудня 2020 року №2020.5944-fup 1 стосовно виявлення несанкціонованої речовини оксид етилену (2 mg/kg – ppm) у насінні кунжуту, що експортувалось з Індії (експортер: Shyam Industries, Gujarat, Ahmedabad) через Нідерланди (імпортер: Dipasa Europe B.V., Enschede) до країн-членів ЄС та до Фінляндії, де було використане при виготовленні круглих хлібців (виробник: Lantmännen Cerealia Oy, Kotka), та експортовано до України (отримувач: ПРАТ «Лантманнен Акса», вул. Привокзальна, 3, м. Бориспіль, 08304).

40

 Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області вітає всіх з Різдвом Христовим!

 Це свято несе кожному світлі надії, зміцнює віру в краще, наповнює почуттями милосердя, терпіння і добра. Різдво нагадує нам про важливість сім’ї, любові та вірності, благочестя й моральності.

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost