dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
6 7th Peresypska St., 65042, Odesa

Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця: з 8:00 до 16:30
обідня перерва: з 12:00 до 12:30

2

Інформацією, що вводить в оману споживача, є, зокрема, відомості, які містять неповні, неточні або неправдиві дані, зокрема, про споживчі властивості, якість, придатність до застосування, характеристики тощо. Така інформація зокрема в рекламі, безпосередньо негативно впливає на споживача, на його вибір товару і призводить до невиправданих витрат споживача через придбання товару, який насправді не має тих властивостей (якості, характеристик, показань тощо), про які поширювалась інформація.

1

Одразу два листа-попередження від системи швидкого реагування по харчових продуктах та кормах (RASFF) надійшло до Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області щодо виявлення сальмонели у м’ясі птиці.

2

За період роботи з 13 до 19 вересня інспектори Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області здійснили фітосанітарний  контроль до експортних зернових. Вони були відвантажені за кордон у кількості близько 707 тис. т.

За цей же період проведений фітосанітарний контроль імпортних овочів та фруктів. Допущено до ввезення на територію Одеської області понад 6,3 тис. т.

Про основні тези постанови Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 р. № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» та впровадження здорового харчування вдома розповіла в ефірі «Першого муніципального каналу» (м. Білгород-Дністровський) лікарка із загальної гігієни відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Білгород-Дністровського управління ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області Вікторія Пархоменко.

1

Фахівці Білгород-Дністровського управління ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області, відповідно до плану державного моніторингу залишків ветеринарних препаратів та забруднювачів у живих тваринах і необроблених продуктах тваринного походження на 2021 рік та відповідно до плану державного моніторингу кормів на 2021 рік,  на виконання Наказу Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області щодо планового відбору зразків провели плановий захід державного контролю на потужності ТОВ "Шабська ферма".

1

Інформуємо про отримання інформаційного повідомлення системи швидкого реагування по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 03.09.2021р (№2021.4047) щодо виявлення несанкціонованої речовини (оксид етилену) у сировині (постачальник: ADE-Orangen-Mango-Grundstoff), яка використовувалася при виготовленні напоїв HELL FOCUS STR 25ОС (виробник: Hell Energy Magyaroszäg Kft). Отримувач продукції в Україні: TOB «ХЕЛЛ ЕНЕРДЖІ ДРІНКС» (м. Київ, 03038).

07Фахівці Білгород-Дністровського управління ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області спільно з Білгород-Дністровською районною державною лікарнею ветеринарної медицини та за участю представників мисливських товариств і органів місцевого самоврядування постійно проводять обстеження мисливських угідь та берегової лінії водойм, які знаходяться на території району, а саме – Дністровського та Будацького лиманів, Чорного моря на предмет виявлення загиблих і хворих тварин та птиці.

01

Восени посівам озимому ріпаку завдає значної шкоди широкий спектр шкідливих організмів. Пошкодження, що спричинені шкідниками, негативно впливають на ріст і розвиток рослин ріпаку та суттєво можуть знизити його  успішну перезимівлю. Пошкоджені рослини стають більш уразливими до інфікування збудниками хвороб, які можуть проникати через пошкоджені місця.

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost