dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
6 7th Peresypska St., 65042, Odesa


Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця: з 8:00 до 16:30
обідня перерва: з 12:00 до 12:30

20    Від 30 квітня до 17 вересня інспектори Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області провели 2 708 перевірок на дотримання протиепідемічних заходів на агропродовольчих ринках.

    Були зафіксовані порушення щодо дотримання протиепідемічних вимог, встановлених постановами Головного державного санітарного лікаря України.

50    Друга половина літа та початок осені – пора цвітіння амброзії полинолистої (Ambrosia artemisiifolia L.) – екологічно небезпечного бур’яну. Амброзія настільки пристосовується до умов, у які потрапляє, що їй не страшні будь-які екологічні зміни. Друга половина літа та початок осені – пора цвітіння амброзії полинолистої (Ambrosia artemisiifolia L.) – екологічно небезпечного бур’яну. Амброзія настільки пристосовується до умов, у які потрапляє, що їй не страшні будь-які екологічні зміни.

   Враховуючи високу шкодочинність амброзії полинолистої, спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області при обстеженні територій Ренійського, Кілійського та Ізмаїльського районів виявлено рослини амброзії.

40    Напередодні ми розповіли, як Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області провело осінню кампанію з пероральної імунізації м’ясоїдних диких тварин проти сказу. Під час останнього рейсу по районах Одеської області та першого - по Миколаївській області (адже літаки до Миколаївщини вилітали саме з одеського Гідропорту), на аеродромі була присутня знімальна група новин телеканалу «Суспільне: Одеса». До вашої уваги їх репортаж.

30    За допомогою феромонних пасток в Іванівському районі Одеської області виявлено карантинний організм, який обмежено поширений в Україні, – західного кукурудзяного жука. За допомогою феромонних пасток в Іванівському районі Одеської області виявлено карантинний організм, який обмежено поширений в Україні, – західного кукурудзяного жука.

    Згідно з розпорядженням Іванівської райдержадміністрації, запроваджено карантинний режим на території ДП ДГ «Богунівська еліта» (с. Богунове, площа 5 га) та на території ПП «Макітра» (с. Баранове, площа 24 га).

16

    15 та 16 вересня на виконання протоколу позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської облдержадміністрації (11.09.2020, №40) фахівцями Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства та міських, районних і міжрайонних управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області проведені моніторингові обстеження автозаправних станцій, що розташовані на території області щодо дотримання ними протиепідемічних та карантинних вимог.

1    Від 7-го до 15 вересня на Одещині проводилася осіння кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин. Розповсюдження приманок з вакциною здійснювалося шляхом розкидання з літаків над лісовими, мисливськими та польовими угіддями. Територія Одеської області була розділена на два регіони: південний, до складу якого увійшли райони від Білгород-Дністровського до Ренійського (літаки вилітали з аеродрому в Арцизі), та північно-центральний – від Біляївського до Кодимського (літаки вилітали з аеродрому Гідропорт).

1    На веб-портал «Мой Измаил» від небайдужих городян надійшла інформація щодо виявлення вогнищ амброзії в приватному секторі Ізмаїла.

    Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області миттєво відреагували та провели моніторинг вказаної території для встановлення фітосанітарного стану. Під час обстеження виявлені поодинокі рослини амброзії полинолистої, про що було повідомлено управління житлово-комунального господарства Ізмаїла. Його співробітники швидко виїхали на зазначені адреси та ліквідували рослини-алергени.

1

    Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області разом з працівниками АГС ТОВ «ЧРП» протягом вегетаційного періоду проводять моніторинг пункту ввезення «Чорноморський рибний порт» площею 24 га та прилеглої до нього трикілометрової зони площею 150 га на виявлення регульованих шкідливих організмів.

    Під час останнього моніторингу виявлені поодинокі вогнища карантинного бур’яну амброзії полинолистої, які на вимогу інспектора були негайно знищені.

2

    Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області за період від 7 до 13 вересня здійснило фітосанітарний  контроль до об’єктів регулювання – зернових. Вони були відвантажені на експорт у кількості майже 758 тис. тонн.

За цей же період здійснено фітоконтроль при імпорті об’єктів регулювання – овочів та фруктів. Допущено до ввезення на територію України понад 5,2 тис. тонн.

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost