dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
6 7th Peresypska St., 65042, Odesa

Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця: з 8:00 до 16:30
обідня перерва: з 12:00 до 12:30

16Україна вже багато років опановує таку західну традицію як «чорна п’ятниця». Ця маркетингова акція, яка проводиться щороку в останній тиждень листопада, супроводжується проведенням численних акцій «шалених знижок» і розпродажу різними торговими майданчиками. Все це викликає неабиякий споживчий інтерес, і в метушні багато покупців стають жертвами обману недобросовісних продавців, які не в повній мірі доводять до відома покупця умови акцій. У такий період не слід забувати про правила безпечного шопінгу.

 

8

Ріпак називають однією з провідних олійних культур у світі. Україна посідає другу сходинку у рейтингу найбільших експортерів ріпаку на світовій арені. Хоча ріпак не є традиційною для України культурою, однак значний попит на дану культуру на світовому ринку став драйвером стрімкого нарощення обсягів виробництва ріпаку та зростання експорту даної культури. Найбільшими покупцями ріпаку є Бельгія, Великобританія, Франція та Пакистан. 

1Оперативна інформація про діяльність Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області щодо здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог санітарного законодавства та протиепідемічних заходів на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

1

За період роботи від 15 до 21 листопада 2021 року фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області здійснено фітосанітарний контроль до зернових. Вони були відвантажені на експорт у кількості понад 1,1 млн. т.

У цей же період проведено фітоконтроль при імпорті овочів та фруктів. Допущено до ввезення на територію Одеської області близько 20,1 тис. т.

2

На ринку України є різноманітні засоби захисту рослин від шкідників, хвороб та бур’янів. Вони мають високу якість, ефективність і зручність у застосуванні, які забезпечили найкращі фахівці провідних фірм виробників такої продукції. Нажаль, будь-який хороший продукт стає об’єктом підробок. Фальсифікати приваблюють фермерів через свою дешевизну, а також непоінформованість людей про те, наскільки шкідливими можуть бути подібні продукти. Саме про це фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області постійно наголошують під час інформаційно-роз’яснювальних бесід із сільгоспвиробниками.   

 

1

Якісна питна вода – необхідний компонент життя людини. Від безпечності води залежить стан здоров'я та санепідблагополуччя населення Одещини.

У 2019-2021 роках за результатами лабораторного контролю встановлено факти невідповідності питної води джерел децентралізованого водопостачання гігієнічним вимогам.

1

Державні фітосанітарні інспектори Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області провели моніторинг низки квіткових ринків та земельних ділянок приватної і державної власності в Одесі та області на предмет виявлення білої іржі хризантем (Puccinia horiana Henn.). Адже ця карантинна хвороба, яка швидко поширилась країнами Європи, Азії, Африки, Північної та Південної Америки, Австралії, на даний час вважається небезпечною хворобою в розсадниках, іноді викликає повну втрату хризантем у теплицях. В Україні біла іржа хризантем вперше була зареєстрована в 1997 році в Закарпатській області. Слід зазначити, що ефективність боротьби з хворобою залежить, в першу чергу, від свідомості та поінформованості громадян.

11

За період роботи від 1-го до 14 листопада 2021 року інспектори Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області здійснили фітосанітарний контроль зернових, які були відправлені на експорт у кількості понад 1,7 млн т.

За цей же період був проведений фітоконтроль до імпортних овочів та фруктів. Допущено до ввезення на територію Одеської області близько 31,7 тис. т.

1

В Одеській області з 18.11.2021 року продовжує діяти «червоний рівень» епідемічної небезпеки. Головним управлінням Держпродспоживслужби в Одеській області на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», забезпечено посилення державного нагляду за дотриманням карантинних заходів на усіх адміністративних територіях області.

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost