Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
6 7th Peresypska St., 65042, Odesa

Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

У зв'язку з технічними причинами
наявний додатковий телефон
для зв'язку 096-035-41-42

dayofmediks

    Шановні колеги! Щиро вітаю Вас з нагоди свята – Дня медичного працівника!

В сьогоднішній святковий день висловлюю представникам цієї благородної та гуманної професії найтепліші слова вдячності. Вірю, що найкращі традиції медичної еліти – лікарська честь і громадська відповідальність, висока моральність та інтелігентність, професійність і працьовитість – будуть тільки примножуватись та слугуватимуть на благо народу України.

IMG 9747

Під час проведення семінару було розглянуто наступні питання:

- види та терміни подачі е-декларації, повідомлення про зміни в майновому стані та відповідальність за подання недостовірних відомостей в деклараціях;

- вимоги Закону України "Про запобігання корупції" щодо обмежень в отриманні подарунків та відповідальності за порушення встановлених Законом обмежень щодо отримання подарунків;

sea1406    За результатами лабораторного контролю проведеного ДУ «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України» зразки морської води, відібраної 10.06.2019 у контрольних точках на пляжах міста Одеси, а саме, 16 станції Великого Фонтану, 13 станції Великого Фонтану, 10 станції Великого Фонтану, «Лузановка» та у місцях скиду стічних вод станціями біологічної очистки «Південна» та «Північна» не відповідають нормативам за санітарно-мікробіологічними показниками.
У зв’язку з вищевикладеним морське водокористування на перелічених пляжах не рекомендується.

water

         У зв’язку з аномальним явищем, яке спостерігається  на пляжах м.Одеси та  області, а саме інтенсивним розвитком водоростей, що може спричинити   наявність у морській  воді небезпечних речовин та мікробіологічних організмів,  Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області застерігає населення, особливо дітей,  від купання у такій воді та споживання  виловленої  на побережжі морської риби, мідій, креветок та інших морепродуктів.

weekend

    Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області нагадує про необхідність дотримання низки рекомендацій, які допоможуть туристам уникнути неприємних ситуацій під час подорожей.

Пам’ятка для туристів

Шановні туристи!

До початку подорожі, організованої туроператором, будь ласка ознайомтесь із змістом оновлених рекомендацій Мінекономрозвитку

for you children

    Літні канікули для дітей – це свято, однак батькам треба починати «гуглити» до якого табору або санаторію їх відправити на відпочинок. Дійсно в мережі інтернет розміщена велика кількість оголошень про відкриття дитячих закладів оздоровлення та відпочинку (в т.ч. приватних), але далеко не всі з них відповідають вимогам чинного  законодавства  і здатні забезпечити належну якість відпочинку, оздоровлення дітей та їх безпеку.

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost