dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
6 7th Peresypska St., 65042, Odesa


Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця: з 8:00 до 16:30
обідня перерва: з 12:00 до 12:30

7

Завдання внутрішньогосподарського контролю полягає в збереженні сортових якостей, досягнутих при вирощуванні насіння, і доведення до посівних кондицій, передбачених стандартом.

Днями надали методичну та провели консультативно-роз’яснювальну роботу в   одному з насіннєвих господарств Білгород-Дністровського району, яке занесено до Держреєстру виробників насіння в Одеській області, щодо внутрішньогосподарського контролю при післязбиральній обробці насіння.

2

Ця досить екзотична для України рослина нещодавно потрапила до сигналізаційного списку НОКЗР. Кліматичні умови Одеської області можуть сприяти її потенційному поширенню. Рослина належить до родини пасльонових, як перець болгарський, помідор та картопля.

1

За період з 15-го до 21-го лютого фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області провели фітосанітарний контроль до об’єктів регулювання – експортних зернових. Вони були відвантажені у кількості понад 422 тис. т.

За цей же період здійснено фітосанітарний контроль імпортних овочів та фруктів. Допущено до ввезення на територію Одеської області близько 13,6 тис. т.

1

Продовжуємо інформаційну та консультативну роботу щодо права роботи, яка пов’язана з транспортуванням, зберіганням, застосуванням пестицидів та  агрохімікатів, і розтлумачуємо низку законів стосовно захисту рослин з сільгосптоваровиробниками та представниками сільрад у районах Одеської області.

2

Шарка сливи (віспа сливи) є однією з найбільш серйозних хвороб кісточкових плодів. Хворобу спричиняє вірус Plum pox virus (PVV). Вражають родину роду Слива (Prunus). Особливий збиток хвороба завдає абрикосу, персику та сливі, оскільки знижує якість і викликає передчасне опадання плодів. PVV переноситься в польових умовах попелицями неперсістентним способом (вірус не зберігається в тілі переносника), однак перевезення інфікованого рослинного посадкового матеріалу є головним способом поширення шарки на великі відстані.

1

Отримали чергове повідомлення системи швидкого реагування по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 17.02.2021 (№ 2021.0845) стосовно виявлення несанкціонованої речовини оксид етилену (0,35 mg/kg – ppm) у шоколадках з насінням кунжуту, що експортувалось з Іспанії (виробник: Chocolates Torras SA, Ella Del Terri; постачальник: Trades SA, Barcelona) в Україну (отримувач: ТОВ «Галичина Опт», вул. Княгині Ольги, 5 з, м. Львів, 79021).

8

Фахівцями Подільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області проведено семінар у форматі zoom-конференції із керівниками та медичними працівниками загальноосвітніх закладів Подільська Одеської області щодо впровадження Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОЗ України від 25.09.2020 №2205.

7

Кабінет Міністрів України схвалив постанову про встановлення в Україні адаптивного карантину до 30 квітня. Встановлено чотири рівня епіднебезпеки та показники їх визначення.

Запропоновано поділ на чотири рівні: зелений, жовтий, помаранчевий та червоний.

1

Аби не допустити проникнення та розповсюдження регульованих шкідливих організмів на територію України, наші державні фітосанітарні інспектори здійснюють інспектування об’єктів регулювання, зокрема дерев’яного пакувального матеріалу в пунктах пропуску через державний кордон. Вони проводять його візуальну перевірку на наявність маркування.

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost