dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
6 7th Peresypska St., 65042, Odesa

Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця: з 8:00 до 16:30
обідня перерва: з 12:00 до 12:30

ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області забезпечило захист споживачів при проведенні святкового ярмарку «Скарби Одеси»

Скарби Одеси103 березня 2018 року, біля будівлі Одеської облдержадміністрації на проспекті Шевченка, 4, відбулося святкування 86-го дня народження Одеської області. На ярмарку зібралися всі райони Одещини.

Загалом ярмарок відвідали близько 10 тисяч гостей, кожен охочий мав можливість придбати продукцію безпосередньо у виробника. Ініціатор ярмарку «Скарби Одещини», голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов, також долучився до святкування.

Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області, в свою чергу, забезпечило контроль за безпечністю та якістю харчових продуктів при проведенні святкового ярмарку.

Так, з метою забезпечення відвідувачів якісними харчовими продуктами, Головним управлінням та підпорядкованими йому установами, було організовано проведення державного контролю та нагляду за стовідсотковим охопленням ветеринарно-санітарною експертизою харчових продуктів, які направлялися на ярмарок з районів області та за транспортуванням цієї продукції.

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost