dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
6 7th Peresypska St., 65042, Odesa

Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця: з 8:00 до 16:30
обідня перерва: з 12:00 до 12:30

В Україну не потрапила партія небезпечної побутової хімії

01

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Одеській області вжито заходів щодо запобігання потрапляння на територію України партії продукції, яка не відповідає встановленим вимогам діючого законодавства України.

 

Під час митного оформлення партії продукції (мийні засоби, засоби для чищення, розфасовані для роздрібної торгівлі) торговельної марки BAGI (країна виробництва: Ізраїль) фахівці Головного управління провели перевірку, за результатами якої встановлено, що зазначена продукція не відповідає вимогам безпечності, зокрема були відсутні знак відповідності, необхідне маркування про виробника, інструкції із застосування, заходів з безпеки використання та контактів, за якими споживачі можуть одержати технічний опис інгредієнтів, що входять до складу мийного засобу.

З метою забезпечення безпеки життю та здоров’ю людей органом ринкового нагляду прийнято рішення про заборону випуску у вільний обіг продукції та направлено відповідне повідомлення до митного органу.

Ще раз нагадаємо, що ж таке безпечна нехарчова продукція?

Це будь-яка продукція, що за звичайних або обґрунтовано передбачуваних умов використання (зокрема щодо строку служби та за необхідності введення в експлуатацію вимог стосовно встановлення і технічного обслуговування) не становить жодного ризику чи становить лише мінімальні ризики, зумовлені використанням такої продукції, які вважаються прийнятними і не створюють загрози суспільним інтересам.

Питання запобігання обігу невідповідної продукції є дуже важливим, адже продукція, яка потрапляє на територію України, повинна бути цілком безпечною та повністю відповідати діючому законодавству та міжнародним нормам. Саме це є запорукою безпеки наших громадян.

Шановні споживачі, якщо у вас виникли сумніви щодо якості непродовольчої продукції чи неправильного маркування, просимо звертатися с заявою до Головного управління для вжиття невідкладних заходів:

Одеса, вул. 7-а Пересипська, 6, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або у чат-бот в Telegram - @derzhspozhivsluzhba_bot.

 

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost