dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
6 7th Peresypska St., 65042, Odesa

Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця: з 8:00 до 16:30
обідня перерва: з 12:00 до 12:30

Участь у засіданні комісії з питань ТЕБ та НС Білгород-Дністровської РДА

1

Фахівці Білгород-Дністровського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області взяли участь в засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Білгород-Дністровської райдержадміністрації.

Одне з головних питань торкалося забезпечення стабільної санітарно-епідемічної ситуації в регіоні, причин і умов виникнення та поширення інфекційних, масових неінфекційних захворювань, створення сприятливих умов життєдіяльності людини.

Під час засідання було наголошено, що причинами, які сприяли низці спалахів у районі влітку, стали грубі порушення санітарно-гігієнічних вимог до технологічних процесів приготування готових страв, вимог зберігання та обробки продовольчої сировини та напівфабрикатів, відсутність умов дотримання особистої гігієни, незадовільний стан водопровідних мереж та споруд тощо.

Комісією прийнято рішення покласти контроль за виконанням санітарно-епідемічних заходів у дитячих закладах освіти, забороною завезення продуктів харчування у заклади без документів, що підтверджують їх якість та безпеку, з порушенням умов транспортування та зберігання, оновленням паспортів харчоблоків закладів освіти, де необхідно вказати кількість технологічного та холодильного обладнання, яке необхідно замінити, на начальників відділів та управлінь освіти Білгород-Дністровського району.

Головам сільських рад, згідно рішення комісії, треба вжити заходи щодо забезпечення на системах господарсько-питного водопостачання не знижувального одномісячного запасу дезінфекційних засобів для знезараження питної води, для своєчасної ліквідації аварій, з наступним проведенням профілактичної дезінфекції. Не допускати відключення об’єктів водопроводу та каналізації від енергопостачання. Забезпечити цілодобову подачу води у водопровідні мережі.

Начальник Білгород-Дністровського ВП  ГУНП  в Одеській області має вжити дійові заходи щодо ліквідації торгівлі в невстановлених місцях.

Керівники відповідних об’єктів всіх форм власності мають забезпечити на період дії карантину дотримання та виконання Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на різноманітних об’єктах, затверджених Головним санітарним лікарем України.

Прийнята й низка інших рішень для покращення санітарно-епідемічної ситуації у Білгород-Дністровському районі.

2

 

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost