dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
6 7th Peresypska St., 65042, Odesa

Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця: з 8:00 до 16:30
обідня перерва: з 12:00 до 12:30

З Днем працівників державної санітарно-епідеміологічної служби України!

2

Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області вітає фахівців левової частки свого великого колективу з Днем працівників державної санітарно-епідеміологічної служби України – наших дорогих та поважних санітарних лікарів, епідеміологів, гігієністів, помічників лікарів-епідеміологів, санітарних фельдшерів!

Саме ви стоїте на сторожі санітарного та епідемічного благополуччя населення Одеського регіону, щодня вирішуєте складні і багатогранні питання щодо профілактики інфекційних захворювань, збереження здоров'я громадян та захисту прав споживачів. Робота в умовах напруженої епідемічної ситуації в останні півтора року показала, що тільки спільними зусиллями фахівців всіх напрямків вашої діяльності можна домогтися стабілізації і поліпшення в боротьбі з підступною інфекцією. Ця, часом, тяжка робота вимагає не тільки високого професіоналізму і глибоких знань, а й безмежної відданості своїй справі. Це дозволяє вам успішно долати виклики часу, зокрема протистояти поширенню коронавірусної інфекції на Одещині. За що ми вам всі дякуємо – ви присвятили своє життя гуманним та важливим професіям!

Багаторічна історія санітарно-епідеміологічної служби України довела, що її фахівці завжди досягають поставлених цілей. Не останню роль в цьому відіграють ветерани Служби. Саме вони своєю самовідданою працею створювали її авторитет, формували кадровий і науковий потенціал. Саме від них ви перейняли безцінний лікарський і життєвий досвід, вчилися мудрості та служінню обраній професії. Висловлюємо їм за це свою вдячність і шану!

Шановні колеги! У своє професійне свято, що цьогоріч припадає на 10 жовтня, прийміть найщиріші побажання міцного здоров'я, невичерпної енергії, успіхів у виконанні поставлених перед Держпродспоживслужбою завдань!

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost