dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
6 7th Peresypska St., 65042, Odesa

Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця: з 8:00 до 16:30
обідня перерва: з 12:00 до 12:30

Роз’яснювальна робота щодо шкодочинності комах у лісгоспах Одещини

2

Ліс відіграє велику роль у господарствах країни, має велике ґрунтозахисне, водоохоронне і кліматичне значення. Але продуктивність його часто знижується багатьма факторами і насамперед шкодочинністю комах.

Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області проведено роз’яснювальну роботу щодо шкодочинності небезпечних карантинних шкідників лісових насаджень та заходів боротьби з ними з працівниками ДП «Балтське лісове господарство», ДП «Ізмаїльське лісове господарство», ДП «Подільське лісове господарство», ДП «Ширяївське лісове господарство», ДП «Саратське лісове господарство», ДП «Савранське лісове господарство», ДП «Кодимське лісове господарство», ДП «Ананьївське лісове господарство», ДП «Саратське лісове господарство» Арцизької дільниці,  ДП «Одеське лісове господарство» Роздільнянського лісництва та з суб’єктами господарювання, які здійснюють імпорт/експорт вантажів з лісо- та пиломатеріалів, виробів з деревини.

Держпродспоживслужба вживає різноманітних фітосанітарних заходів, аби запобігти проникненню на територію нашої країни цих небезпечних шкідників лісових багатств країни. Не дозволяється завезення на територію України пиломатеріалів з корою. Уся лісопродукція та пиломатеріали, що імпортуються  в Україну, підлягають ретельному догляду та лабораторній експертизі, а також, у разі потреби, іншим фітосанітарним процедурам.

3456789101112

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost