dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
6 7th Peresypska St., 65042, Odesa

Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця: з 8:00 до 16:30
обідня перерва: з 12:00 до 12:30

За участі керівництва Головного управління в Одеській ОДА обговорено питання продовольчої безпеки у регіоні та підписано Меморандум щодо забезпечення стабільної цінової ситуації на ринку борошна та хліба

1

В Одеській обласній державній адміністрації за участі заступників голови ОДА Костянтина Гоя та Олега Муратова відбулася нарада з представниками торговельних мереж регіону, на якій обговорили аспекти забезпечення продовольчої безпеки та цінової стабільності на Одещині. Серед присутніх був виконуючий обов’язки начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області Володимир Гіска.

Керівник Головного управління поінформував про низку змін до законодавчих актів, які регулюють діяльність торговельних мереж. Зосередив увагу на необхідності дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2021 р. №1432, зокрема, на введенні максимальної роздрібної націнки на хліб житньо-пшеничний та батон на рівні не більше 10% від оптово-відпускної ціни з урахуванням рекламних, маркетингових, логістичних послуг, послуг з підготовки, обробки, упаковки, інших послуг, пов’язаних з реалізацією кінцевого споживача.

Зі свого боку Костянтин Гой зазначив, що населення повинно мати повноцінний доступ до основної групи продовольчих товарів, а Олег Муратов наголосив, що продукція регіональних виробників масових сортів хліба має бути на полицях всіх торговельних мереж, які функціонують на території регіону.

На підставі постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. №341 «Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення» та виходячи з принципів партнерства влади та бізнесу, керуючись необхідністю соціального захисту громадян і забезпечення стабільної цінової ситуації на ринку борошна та хліба, голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький, перший заступник генерального директора державного підприємства «Куліндорівський комбінат хлібопродуктів» Світлана Паненко та директор «Одеського хлібозаводу №4» Віталій Добровольський підписали Меморандум про співпрацю.

Відповідно до тексту документа сторони мають намір розширити співробітництво у розрізі забезпечення продовольчої та цінової стабільності в Одеській області на внутрішньому ринку зерна, борошна та хлібопродуктів.

 

Фото пресслужби Одеської ОДА

234

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost