dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
6 7th Peresypska St., 65042, Odesa

Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця: з 8:00 до 16:30
обідня перерва: з 12:00 до 12:30

Експорт льону

1

Державні фітосанітарні інспектори сектору фітосанітарного контролю №7 провели фітосанітарні процедури до вантажу насіння льону, який експортувався до Чеської Республіки у кількості 100 т.

Льон – одна з найдавніших окультурених рослин. Розкопки свідчать, що льон був відомий ще у кам'яному віці. Батьківщиною льону вважають Індію, Південну Азію, Персію. У Стародавньому Єгипті, Ассирії, Вавилоні носили лляні тканини, цього спеціально вирощували на полях. З давніх-давен в Україні льон обробляли на пряжу і шили сорочки. Також з насіння льону вичавлювали олію. Про цілющі лікувальні властивості льону писали давні лікарі Гіппократ та Авіцена.

Насіння льону є неперевершеним дієтичним продуктом підвищеної біологічної цінності, що застосовується і з лікувальною метою, і в кулінарії. Цей продукт все частіше з'являється в раціоні все більшої кількості людей, оскільки засноване на насінні льону здорове харчування дозволяє зберегти молодість, красу та здоров'я.

У багатьох країнах льон вже надійно завоював свої позиції, наприклад, у Німеччині щороку використовують десятки тисяч тонн насіння для приготування страв та випічки, а також для вживання як самостійний дієтичний продукт. Все завдяки складу насіння льону, багатому на поживні речовини. Насіння містить вітаміни групи В, E, D, бета-каротин, мінеральні речовини,  мікроелементи та жирні кислоти Омега-3, Омега-6, Омега-9. Також льон містить білок, який легко засвоюється організмом.

Згідно з міжнародними рекомендаціями дієтологів, насіння льону потрібно вживати щодня, щоб це стало частиною культури харчування. Додавання насіння льону в раціон забезпечує повноцінне та здорове харчування.

Насіння льону використовують як смачну і корисну дієтичну добавку при приготуванні холодних страв. Додайте їх у каші, фруктові та овочеві салати, супи, картопляне пюре, квашену капусту, вінегрети, у всі готові перші та другі страви. Корисно змішувати насіння з молоком, йогуртом, сиром, кефіром. Можна додавати льон у борошняні вироби, при цьому технологія приготування не змінюється, лише підвищується харчова цінність страви. Дуже корисне лляне борошно, завдяки вмісту цінних харчових волокон нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту.

234567891011 

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost