dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
6 7th Peresypska St., 65042, Odesa

Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця: з 8:00 до 16:30
обідня перерва: з 12:00 до 12:30

Увага! Небезпечний карантинний шкідник Капровий жук (Trogoderma granarium)

пестицидыКапровий жук – небезпечний шкідник запасів. Завдає шкоду зерну пшениці, ячменю, вівсу, житу, рису, кукурудзі, зернопродуктам, насінню олійних культур, бобовим та продуктам їх переробки, комбікормам, відомі випадки знищення ним до 70 % зерна що зберігається. Личинки капрового жука перетворюють продукти в порошкоподібну отруйну массу. Також різко знижується схожість насіння зернових культур, тому що лічинки капрового жука вигризають зародок.

   Своєчасне виявлення, локалізація і ліквідація первинних вогнищ цього особливо небезпечного шкідника є однією з важливих задач спеціалістів відділу фітосанітарних заходів в пункті пропуску на державному кордоні. З метою виявлення при обстеженні  складів використовуються різні методи обстежень:  візуальне, за допомогою феромонних пасток та харчових принад. Особливо важно провести обстеження ранньою весною, коли відроджується капровий жук і легше знайти його личинки.

   До заходів регулювання чисельності відносяться -  наявність фітосанітарного сертифіката на імпортну продукцію, ретельний огляд  у пункті ввозу підкарантинної продукції, тари, транспортних засобів із країн, де розповсюджений капровий жук, щорічні обстеження складів, знезараження вантажів і тари у разі виявлення капрового жука.

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost