Профілактика гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь

1

Під час дії воєнного стану в Україні вимушено збільшилась міграція населення по території України та в інші країни. Нестандартні умови пересування населення, а саме довге очікування на вокзалах, пунктах пропуску, в сховищах, тривале перебування у транспорті, де відсутні умови для зберігання продуктів та миття рук, можуть бути причинами виникнення гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь.

Запобігання захворюваності на кишкові інфекції багато в чому залежить від обізнаності населення щодо дотримання базових гігієнічних навичок:

  • Мити руки або обробляти їх вологими серветками, побутовими дезінфікуючими засобами (антисептиками) після відвідування туалету та перед вживанням харчових продуктів або їх приготуванням.
  • Виготовлені страви вживайте одразу, а у випадку їх зберігання, перед споживанням, - піддайте, за можливості, вторинній термічній обробці. Зберігайте виготовлені страви без холоду не більше 2 годин.
  • Не вживайте продукти і напої при найменшій підозрі щодо їхньої якості та з вичерпаними термінами споживання. Зберігайте продукти харчування тільки у спосіб, який зазначено на упаковці, та дотримуйтесь встановлених термінів зберігання.
  • Не беріть в дорогу продукти, що швидко псуються (ковбасні, молочні, кулінарні, кондитерські вироби або інші продукти, які потребують зберігання у холодильнику).
  • Не використовуйте для пиття, приготування їжі та миття посуду воду з річок, озер, колодязів, підземних джерел тощо.
  • Для пиття і приготування їжі використовуйте воду тільки з централізованих джерел водопостачання або питну бутильовану.
  • Не вживайте незнайомі та підозрілі гриби, ягоди, трави та інші рослини.
  • Ретельно мийте овочі й фрукти, особливо якщо вживаєте їх сирими.

У випадку виявлення перших ознак кишкового захворювання (підвищення температури тіла, інтоксикація, блювання, біль у животі, рідкі випорожнення)  необхідно терміново звернутись до найближчої лікувальної установи. При тяжкому стані хворого треба негайно викликати невідкладну медичну допомогу. Тільки чітке дотримання гігієнічних правил та вимог дасть можливість уникнути харчового отруєння та зараження кишковими інфекціями.

 

dpss

uryad portal

lab diagnost