Система захисту овочевих культур від шкідливих організмів

1

Щосезону вирощування овочів для виробників не буває легким й на 100 % прогнозованим. Протягом останніх років значно зросла активність шкідників на овочевих культурах. 2022 рік не став винятком – цьогорічні погодно-кліматичні умови сприяють інтенсивному розвитку шкідників та хвороб на овочевих культурах. Зупинимось на основних шкідливих об’єктах овочевих культур, які ми вирощуємо на своїх присадибних ділянках та у селянсько-фермерських господарствах.

Недобір урожаю овочів внаслідок ураження їх хворобами, пошкоджень шкідниками і засміченості полів бур’янами становить в середньому 25-50%, а іноді призводить до повної загибелі рослин. Тому посіви овочевих культур потребують постійного обстеження, догляду та захисту від шкідливих організмів. Система захисту овочевих культур від шкідливих організмів включає комплекс профілактичних, агротехнічних, біологічних і хімічних заходів. До них належать прополка, просапка та міжрядне рихлення посівів, адже бур’яни в посівах створюють сприятливі умови для розвитку шкідників та хвороб. При цьогорічних погодних умовах важко зберегти врожай городніх культур без застосування хімічних методів боротьби.

У червні картоплю та помідори продовжує масово заселяти та наносити шкоду колорадський жук, відбувається живлення личинок. За масової появи личинок I-II віків чисельністю 10-20 екз. на кущ картоплі за 8-10% заселення обробляють одним із препаратів: Актарою 240SC, к.с. (0,07-0,09 л/га або 1,4 г/10 л води), Корагеном 20, к.с. (0,05-0,06 л/га або 1,5мл/10 л води), Бомбардиром, ВГ (0,045-0,05 кг/га або 1 г/10 л води), Моспіланом, ВП (0,05 кг/га або 5-8 г/10 л води), а також іншими дозволеними до використання препаратами.

На капусті можуть шкодити гусениці біланів, молі, совок, попелиця та капустяна білокрилка. Захист капустяних рослин доцільно проводити за чисельності гусениць совок 1-3 екз. на рослину ранньої капусти чи 5 і більше пізньої капусти за 5% і більше заселених рослин; молі, біланів 2-5 екз. на 10% заселених рослин промислові плантації культури захищають Енжіо, к.с. (0,18 л/га або 3,6 мл/10 л води).

Рослинам цибулі суттєвої шкоди можуть завдавати личинки цибулевої мухи, цибулевий прихованохоботник. Захист цибулі проводять Ратибором, в. р.к., (0,25 л/га або 4 мл/10 л води).

На огірках проти шкідників (кліщі, клопи, попелиці, трипси) застосовують інсектицид БІ-58 новий, 40% к. е. (0,5-1 л/га або 10мл/10 л води); Актелік 500 ЕС к. е. (0,3-1,5 л/га або 12 мл/10 л води). У червні проти підгризаючих совок та інших шкідників посіви обробляють Децисом, 2,5% к.е. (0,25-0,5 л/га або 2,5 мл/10 л води).

Умови високої (понад 87%) відносної вологості та оптимальної (+20-22 °C) температури сприятимуть інтенсивному розвитку та розповсюдженню фітофторозу помідорів, альтернаріозу картоплі, пероноспорозу огірків і цибулі.

Від хвороб картоплю захищають профілактично у фазі бутонізації-цвітіння, томати – за появи плям фітофторозу. При появі перших ознак хвороби в огірків та цибулі застосовують наступні препарати: Акробат МЦ, з.п. (2 кг/га або 20 гр/10 л води); Ридоміл Голд МЦ, з. п. (2,5 кг/га або 50 г/10 л води); Квадріс, к. с. (0,6 л/га або 6 мл/10 л води) та інші, що дозволені до використання.

Проти вовчка звичайного (ведмедка) ефективні принади з інсектицидом Банкол, 50 % з. п. Принада готується завчасно. Розмелене зерно пшениці, кукурудзи або інших зернових заливають кип’ятком і залишають на кілька годин для набухання. Потім додають інсектицид з розрахунку 7 г/кг розмеленого зерна, суміш ретельно перемішують, герметично закривають кришкою і дають настоятися 6-8 годин. Готова принада повинна мати консистенцію розсипчастої каші. Перед використанням принаду здобрюють запашною олією (50 мл/кг зерна), що надає їй запах, який приваблює шкідника. Готову принаду розкладають по столовій ложці в отвори, присипаючи їх ґрунтом, або розкидають на поверхні грядок, зайнятих овочами. Затравлені грядки необхідно ізолювати від свійської птиці.

Отже для збереження врожаю овочевих культур від шкодочинності шкідливих організмів керівникам сільськогосподарських підприємств та землевласникам Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області рекомендує систематично проводити обстеження посівів овочевих культур на предмет заселення їх шкідниками та ураження хворобами та за необхідності своєчасно провести комплекс заходів із захисту посівів. Під час проведення хімічного захисту рослин необхідно суворо дотримуватись регламентів і санітарних норм та правил при застосуванні пестицидів. 

2345678

dpss

uryad portal

lab diagnost