З Днем медичного працівника!

1

Великий колектив Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області вітає всіх, хто присвятив своє життя охороні здоров’я, забезпеченню санітарного та епідемічного благополуччя населення, сприятливого для проживання людей середовища, з Днем медичного працівника!

Це свято – визнання суспільної значущості праці і заслуг усіх працівників охорони здоров’я, зокрема лікарів-гігієністів, лікарів-епідеміологів, фельдшерів санітарних, помічників лікарів-епідеміологів.

Ваша щоденна робота з пропаганди відповідального ставлення людини до свого здоров’я, здорового способу життя та харчування говорить про безмежну відданість своїй справі та високий професіоналізм!

З нагоди свята висловлюємо всім медикам найщиріші слова поваги та подяки. Нехай справа, якій ви присвятили життя, приносить вам радість, а людям – користь. А ваш багатий практичний досвід й надалі служитиме на користь всім українцям. Нехай ваші дії будуть мудрими, а щоденна праця викликає повагу та довіру! Бажаємо сил, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, миру, впевненості у завтрашньому дні та успіхів у вашій благородній справі!

 

В.о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області Володимир ГІСКА

 

dpss

uryad portal

lab diagnost