В управлінні фітосанітарної безпеки, контролю в сфері насінництва та розсадництва проведена виробнича нарада щодо дотримання антикорупційних вимог

4

Фахівці Сектору з питань запобігання та виявлення корупції для колег по Головному управлінню – спеціалістів у галузі фітосанітарної безпеки Одещини – провели виробничу нараду щодо дотримання вимог антикорупційного законодавства.

Під час наради надано методичні рекомендації з питань запобігання та виявлення корупції, які підготовлені Національним агентством з питань запобігання корупції з метою дієвого впровадження превентивних інструментів запобігання корупції, детально роз’яснено норми антикорупційного законодавства та види юридичної відповідальності за його порушення.

Зокрема наголошено на необхідності неухильного дотримання всіма працівниками управління фітосанітарної безпеки, контролю в сфері насінництва та розсадництва вимог антикорупційного законодавства, недопущення виникнення конфлікту інтересів та уникнення передумов для вчинення корупційних правопорушень. Окремо зазначено, що отримання неправомірної вигоди чи зловживання своїм службовим становищем недопустимо для працівників державної служби і кожен несе персональну відповідальність у разі скоєння корупційного правопорушення.

Ще одне питання наради стосувалося дотримання культури поведінки та етики державного службовця під час прийому громадян.

5

 

dpss

uryad portal

lab diagnost