Ярий ячмінь. Переваги в ярій зерновій групі.

7Ячмінь наразі є однією з найпоширеніших зернових культур у світі загалом і в Україні зокрема, а ще це одна з найбільш давніх куль­тур на землі. На території нашої держави вирощують і озимий, і ярий ячмінь. Потенціал цих культур майже ідентичний, але є й особливості.

З кожним роком кліматичні умови змінюються, і на превеликий жаль в нашій зоні ризикованого землеробства майже кожен рік в період вегетації, коли формується основна маса зернових, не вистачає вологи, а нестійкі малосніжні зими з відлигами не накопичують глибинної вологи. А бувають роки, коли озимина вимерзає взагалі і гине. Тож настає питання пересіву. Чим? Зазвичай пересівають кукурудзою або соняшником, у такий спосіб не залишаючи  стерню як попередник під наступні культури. А щоб утримати сівозміну, то краще за все пересіяти якісним насінням ярого ячменю. Адже при дотриманні технології по мінеральним добривам та захисту від шкідників і збудників хвороб, навіть за 60-70 мм весняних дощів, дозволить отримати урожай до 40 ц/га. А на відміну від ярого, озимий ячмінь вегетує за рахунок накопиченої за зиму вологи в нижніх горизонтах ґрунту. А якщо вона відсутня? Звісно ж рослина в повному обсязі не розкриє свій потенціал, що негативно  позначиться  на отриманні якісного врожаю.

Разом з тим ярий яч­мінь характеризується значною стійкістю проти високих темпера­тур, легко витримуючи підвищення їх до +38 °С. Серед хлібів першої групи він є найбільш посухостійким. 

Порада сільгоспвиробникам. Зверніть увагу на цю особливість та зазвичай мати в своєму арсеналі цю культуру як страхфонд!

Крім того, ярий ячмінь, як будь-яка інша культура, має інші свої переваги, а саме господарське значення, і воно дуже вагоме. Його використовують як продовольчу, технічну і кормову культуру. З нього виготовляють крупу і борошно. Зерно ячменю широко використовують у пивоварній і спиртовій промисловості. Це одна з найцінніших фуражних культур. Зерно ячменю широко застосовують для годівлі свиней, великої рогатої худоби, овець. Якщо тваринам згодовувати ячмінну дерть, то підвищується якість м'яса, молока і масла. Ярий ячмінь вирощують також на зелений корм у сумішках з викою, горохом та іншими культурами. Це одна з високоврожайних культур. Врожайність інтенсивних сортів ярого ячменю часто вища за інші зернові. Певною мірою це пояснюється тим, що вирощують ярий ячмінь на кращих землях і після добрих попередників у сівозміні.

Також це найбільш скоростигла яра зернова культура. Одна з найбільш поширених зернових у світі. Гарний попередник. Найменш вибагливий до обробок серед злакових. У посушливих районах ярий ячмінь урожайніший, ніж пшениця. І головне – наявні сорти ярого ячменю вітчизняної селекції добре пристосовані до погодних примх.  

dpss

uryad portal

lab diagnost