Інформація для суб’єктів господарювання

10

Основне завдання продавця – це любов до роботи з людьми. Продавець обслуговує покупців, забезпечує їх потреби. А що означає слово «обслуговує»? Обслуговує – значить служить людям.

 

Перед відділом ринкового нагляду стоять завдання не стільки притягнути суб’єктів господарювання до відповідальності, а скільки навчити їх працювати на ринку України згідно вимог законодавства, сприяти прозорості ринку та усвідомленню суб’єктами господарювання своєї відповідальності перед споживачами (користувачами) та партнерами, не допустити дискримінацію суб’єктів господарювання та недобросовісну конкуренцію, забезпечити співпрацю між суб’єктами господарювання та органами ринкового нагляду.

Отже, підсумовуючи наше звернення до вас – суб’єктів господарювання – хочеться наголосити, що відділ ринкового нагляду Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області працює для того, щоб допомогти вам у служінні людям, сприяти здійсненню вами ініціативного та самостійного контролю відповідності продукції встановленим вимогам і загальній вимозі щодо безпечності продукції з метою наповнення ринку України безпечними, конкурентоспроможними та необхідними товарами.

У разі виникнення необхідності отримати консультацію щодо роз’яснення вимог законодавства з державного ринкового нагляду просимо звертатись за телефоном (048)7161301, або писати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

dpss

uryad portal

lab diagnost