Інформація щодо спалахів гострих кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь в Україні за 8 місяців 2022 року та вжиті заходи

05

Відповідно до оперативних повідомлень за 8 місяців 2022 року працівники територіальних органів Держпродспоживслужби України взяли участь у розслідуванні 48 спалахів гострих кишкових інфекційних захворювань, внаслідок яких постраждало 446 осіб, з них 181 дитина (41%). За аналогічний період 2021 року працівники Держпродспоживслужби розслідували 59 спалахів гострих кишкових інфекційних захворювань, внаслідок яких постраждала 691 особа, з них 495 дітей (71,6%).

Серед усіх спалахів після початку введення воєнного стану зареєстровано 41 спалах, внаслідок яких постраждало 393 особи, з них 146 дітей (37 %). Всього за 8 місяців 2022 року спалахи зареєстровано на території наступних областей (другою цифрою зазначено кількість спалахів після введення воєнного стану): у Львівській області – 15/14, Дніпропетровській - 6/6, Одеській – 6/5, Київський – 5/4, , Запорізькій – 3/2, Івано-Франківській та Тернопільській – 2/2, Полтавській та Черкаській – 2/1, Закарпатській, Кіровоградській, Хмельницькій областях та у м. Києві – 1/1, Чернівецькій області – 1/0.

Серед розслідуваних спалахів розподіл за місцем виникнення наступний: 18 спалахів зареєстровано у місцях тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб, 10 – у закладах громадського харчування, 7 – у закладах освіти, 10 – у побуті, по одному спалаху пов’язано з харчоблоком територіальної оборони, промислового підприємства та установи виконання покарань.

За оперативними даними у поточному році 11 спалахів викликано вірусами (рота-, норовирусами), 12 – сальмонелами, 15 – іншими бактеріальними збудниками, один – шигелами, в одному випадку хворі не обстежувалися, у шести – збудника не встановлено, у двох – дослідження тривають.

Передача збудників інфекції в 2022 році відбувалася: харчовим шляхом – 28 спалахів, контактно-побутовим шляхом – 13, у трьох спалахів фактори та шляхи інфікування не встановлено, забруднена вода стала фактором передачі при одному спалаху, триває санітарно-епідеміологічне розслідування трьох спалахів.

Спеціалісти територіальних органів Держпродспоживслужби з початку поточного року взяли участь у розслідування 54 випадів ботулізму з 60 постраждалими, двоє хворих померло. Летальні випадки зареєстровані у Львівській та Чернігівській областях, пов’язані із вживанням паштету м’ясного домашнього виготовлення та тараньки, придбаної з рук в місці стихійної торгівлі.

Серед всіх випадків ботулізму після початку введення воєнного стану зареєстровано 50 випадків, з 55 постраждалими, двоє хворих померло.

За 8 місяців 2021 року було взято участь у розслідуванні 54 випадках захворювання на ботулізм з 57 постраждалими, серед яких померло семеро хворих. За результатами розслідування випадків ботулізму встановлено, що 24 випадки з 29 постраждалими пов’язані з вживанням консервації домашнього приготування (м’ясні консерви – 18 випадків з 21 постраждалим, овочеві – чотири випадки з п’ятьма постраждалими та рибні – два випадки з трьома постраждалими), 20 випадків (21 постраждалий) пов’язано із в’яленою, жареною рибою (15 випадків з 16 постраждалими – домашнього виготовлення, чотири – придбаною в місцях стихійної торгівлі, один – невідомого походження). У десяти випадках за попередніми даними захворювання ймовірно пов’язано з продукцією промислового виробництва (вісім – рибна продукція, два – м’ясна), серед яких у п’ятьох випадках виробника не встановлено, зокрема за двома випадками проведення протиепідемічних заходів триває.

З метою встановлення причин та умов виникнення спалахів та харчових отруєнь працівники територіальних органів Держпродспоживслужби взяли участь у проведенні санітарно-епідеміологічних розслідувань та вжили відповідні заходи реагування.

З початку 2022 року керівникам об’єктів надано 46 приписів та розпоряджень щодо усунення встановлених порушень, у п’ятьох випадках тимчасово призупинялось виробництво харчових продуктів, функціонування потужностей, вилучено з реалізації 367,377 кг, 5,5 л небезпечної продукції та 150 шт. яєць, складено 15 протоколів про адміністративні правопорушення на суму – 172 244 грн., відсторонено від роботи 55 працівників. У зв’язку із виникненням спалахів направлено 197 листів до різних зацікавлених структур, у тому числі 99 - до місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, 23 – керівникам об’єктів, 75 – до територіальних підрозділів Національної поліції та прокуратури, якими порушено шість кримінальних проваджень. За ініціативи територіальних органів Держпродспоживслужби у зв’язку із виникненням спалахів було ініційовано проведення п’ять засідань регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з прийняттям відповідних рішень та чотири наради в місцевих органах виконавчої влади.

Щоб запобігти спалахам дотримуйтеся технологічних вимог приготування їжі,  температурних режимів зберігання та реалізації швидкопсувної продукції та готових страв, а  головне – особистої гігієни. Мийте руки своєчасно!

dpss

uryad portal

lab diagnost