Квасолевий зерноїд

06

Іноді, через деякий час після збору урожаю квасолі, при перевірці його зберігання можна побачити плачевну картину: все зерно в дірках, по ньому повзають маленькі жучки завдовжки 2-3,5 мм, світло- або темно-бурого кольору з чорним черевцем. Це шкідник квасолі – квасолевий зерноїд (Acanthoscelides obsoletus Say).

Зверху тіло жука вкрите жовтуватими волосками та плямами з світло-сірих волосків. Личинки білі, видовжено-овальні, дугоподібно зігнуті. Щупальця червонувато-жовті. Донедавна вважалося, що квасолевий зерноїд – шкідник, що живе в зерносховищах, але зараз відомо, що зараження починається в природі. Цей шкідник живе і розвивається у двох різних середовищах: на складах, де він зимує, та на полі, у період вегетації.

07

Ріст і розвиток комахи починається при температурі повітря понад +10 ºC. Саме в таких умовах починає вегетувати і квасоля. Фактично життєвий цикл зерноїда повністю збігається з періодом вегетації квасолі. Комаха навіть яйця відкладає так, щоби личинки в них дозрівали водночас із насінням квасолі: самиці залишають кладку на бобах, а відроджені личинки зерноїда виїдають їх із середини. Одна комаха жіночої статі може дати життя півсотні личинок, і всі вони харчуються м'якоттю бобів, за кілька тижнів повністю їх знищуючи та перетворюючись на дорослих жуків. Гинуть ці комахи тільки при низьких температурах.

08

Личинки зерноїда виїдають зерно, забруднюючи його своїми екскрементами. В одній зернині може бути кілька личинок (до 18 і більше), які там же і заляльковуються. Вихід жуків відбувається через прогризені ними круглі отвори. Повний цикл розвитку в польових умовах триває в липні-серпні – 34-42 днів, в вересні-жовтні – 46-60 днів. I-е покоління розвивається в зерносховищі. II-е, літнє покоління починає розвиток у природі, коли самка відкладає яйця на вже зрілі стручки і закінчує розвиток на складі. III-е покоління знову ж таки розвивається на складах перетворюючись на дорослих жуків.

09

 

Заходи боротьби

  • Через те, що у польових умовах більше пошкоджуються сорти квасолі з подовженим періодом дозрівання, слід надавати перевагу ранньостиглим сортам з одночасним дозріванням бобів.
  • Посів проводять насінням, вільним від квасолевого зерноїда.
  • Обробку в польових умовах слід проводити на початку достигання зерна, дотримуючись регламентованого строку останньої обробки до збирання врожаю, дозволеними до застосування інсектицидами.
  • Не допускати підвищення вологості під час зберігання.
  • Продовольчу квасолю захищають прогріванням зерна при температурі +60-65ºС протягом години (схожість в даному випадку втрачається).
  • При виявленні партії сильно зараженого зерна квасолі в період зберігання його слід знищити (спалити), але в жодному разі не викидати в компостну яму (за теплого зимового періоду існує вірогідність успішної перезимівлі жуків). В опалюваних приміщеннях активно розмножується протягом року, даючи 4-6 поколінь, які накладаються одне на одне. За умови зараження хоча б однієї партії зерна квасолі шкідником під час зберігання, сприятливих умов для розвитку та відсутності належних заходів захисту, вірогідно до весни буде пошкоджене все наявне насіння.
  • Щоб знищити квасолевого зерноїда в зерні та здійснити профілактику, його слід проморозити при температурі -15ºС протягом 48 годин, або при температурі -3-5ºС протягом трьох тижнів.

 

dpss

uryad portal

lab diagnost