Моніторинг харчових продуктів рослинного походження

02

З метою підвищення рівня безпеч­ності харчових продуктів рослинного походження, задоволення суспільної потреби у безпечних харчо­вих продуктах та в рамках проведення моніторингових лабораторних досліджень, запланованих на 2022 рік, спеціалісти Головного управління Держпродспожвслужби в Одеській області проводять оцінку стану забруднення харчових продуктів рослинного походження хімічними (токсичними) елементами, фосфорорганічними сполуками, хлорорганічними сполуками, мікотоксинами, радіонуклідами, піретроїдами та пестицидами.

Пестициди, стимулятори росту, мінеральні добрива можуть забруднювати харчові продукти при використанні їх у сільському господарстві для обробки рослин та внаслідок забруднення ґрунту, води, атмосферного повітря та надходити в організм людини. Також продукти, що забруднені радіонуклідами понад допустимі рівні, у харчуванні використовувати не можна, а потрібно направляти на промислову переробку або дезактивувати.

Відбір зразків проводиться в сільськогосподарських підприємствах Одеської області, які спеціалізуються на вирощуванні зернових культур (ячмінь, пшениця, кукурудза, соняшник), овочів та фруктів (буряк, морква, капуста, кабачки, яблука, груші, виноград), бахчевих культур (кавун, диня) та в операторів ринку, які здійснюють обіг харчових продуктів рослинного походження.

У випадку отримання повідомлення про невідповідність продукції, встановлення перевищення максимальних норм забруднюючих речовин в рослинницькій продукції Головним управлінням Держпродспоживслужби в Одеській області приймається рішення щодо поводження з невідповідною продукцією. 

dpss

uryad portal

lab diagnost