dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

RASFF: небезпечні органічні чіпси

1На адресу Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого реагування по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 29 липня 2022 року №2022.3840-fup 78 щодо виявлення тропанових алкалоїдів у кукурудзяних чіпсах.

 

Вони експортувалися з Німеччини (виробник: Alnatura Produktions - und Handels GmbH, Germany) в Україну (отримувач: ТОВ «Бюро вин», вул. Мечнікова, 9, м. Київ, 01021; ТОВ «ТС Плюс», вул. Краснова, 27, м. Київ, 03115). 

Попереджаємо щодо можливості реалізації цих чіпсів на території Одеської області та звертаємося до операторів з вимогою вилучити вказаний продукт з обігу, повідомивши про це Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

 

Довідково

Тропанові алкалоїди – природні сполуки, що містяться, зокрема у блекоті, тернині та пасльоні. Можуть призвести до тимчасових проблем зі здоров'ям, як-от сонливість, головний біль і нудота. Це не є небезпечним для життя, проте протягом певного часу може викликати сильний дискомфорт.

dpss

uryad portal

lab diagnost