Кукурудза: зібрати, сушити чи залишити у полі

1

Кукурудза - одна з найважливіших злакових культур світу, яку вважають одним із «трьох найголовніших хлібів людства». Щорічно у світі кукурудзи виробляється більше ніж будь-яких інших злакових культур. Збір урожаю кукурудзи – це один із важелів отримання прибутку в господарстві і, щоб зберегти потенціал врожайності, проводити його слід якомога раніше.

Оптимальний термін для збору кукурудзи - вересень. Але навіть господарства, які є досвідченими у вирощуванні кукурудзи, не завжди в змозі розпочати збір в потрібний час. Безліч факторів відтерміновують збирання кукурудзи: погодні умови, нестача агрегатів, коштів, відсутність фізіологічної стиглості зерна в зв’язку з затяжним вегетаційним періодом примушують аграріїв переносити збір на пізні строки. Тож зібрати раніше і висушити, чи залишити в полі - питання не з легких.

2

Ризики під час раннього обмолоту

За раннього обмолоту кукурудзи виростає затратна частина на доробку зерна, оскільки починають збирати кукурудзу з високою вологістю, й відповідно це автоматично піднімає собівартість вирощеного зерна. Базова вологість кукурудзи 14%, але якщо з такою вологістю вона стоятиме довго у полі, то під час збирання буде великий відсоток зернової домішки, тобто багато битого зерна. Навіть роторний комбайн, який вважається ідеальним знаряддям для збирання кукурудзи, за такої вологості частину зерна може травмувати.

Орієнтиром до початку збирання культури є поява чорної крапки в основі зерна, яка означає припинення його живлення (в умовах жаркого літа, коли надходження поживних речовин здійснюється нормально). Якщо літо холодне, припинення живлення відбувається повільно, ця ознака не є точним показником.

3

Велика затримка зі збиранням  є ризикованою, оскільки:

  • уповільнюється вологовіддача зерна, можливе навіть його зволоження внаслідок випадання опадів;
  • низькі температури збирання та висока вологість призводять до пліснявіння качанів та зерна;
  • зерно уражується хворобами, гнилями, які вироблять мікотоксини;
  • потрапляння під заморозки погіршує якість і стійкість зерна при зберіганні;
  • збільшуються витрати на сушіння;
  • вітри спричиняють вилягання стебел та падіння качанів до землі, що унеможливлює в подальшому підібрати його і обмолотити.

 4

Частково виправити цю ситуацію та прискорити вологовіддачу може знову ж таки погодний фактор – зниження температури і перші приморозки з сонячною погодою. І деякі агровиробники не те, що не вважають це проблемою, але й переконані, що пізній зимовий збір дозволяє за морозної погоди отримати зерно з меншою вологістю. Тож є два варіанти. Перший – мати затрати і сушити кукурудзу та отримати дороге за собівартістю зерно, яке лежатиме на складі. Другий – чекати весни, сподіватися, що зима буде морозною і малосніжною, щоб зібрати урожай, менший за осінній, очікуючи, що він буде кращої якості.

Залишаючи кукурудзу зимувати, потрібно врахувати кілька факторів:

  • пошкодження кукурудзи стебловим метеликом, оскільки він збільшує ламкість стебла;
  • ураження фузаріозними гнилями також не дозволять стеблу кукурудзи перестояти зиму;
  • пошкодження бавовняною совкою (впливає на якість зерна).

5

Рекомендації

Провести ретельне обстеження посівів, бажано в середині поля. Якщо є серйозне пошкодження шкідниками та полеглі рослини, таку кукурудзу потрібно зібрати з осені.

Купуючи насіння, звертайте увагу на такий показник як «придатність до пізнього збирання», що умовно можна трансформувати до здатності до перестою з ФАО від 220 до 460 (в кожного виробника насіння - є в каталозі такий показник).

dpss

uryad portal

lab diagnost