dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Щодо поповнення державного бюджету в умовах воєнного стану

2

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Одеській області забезпечено поповнення державного бюджету області в умовах дії воєнного стану в країні. Так, фахівцями Управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами в рамках здійснення планового заходу державного контролю було перевірено підприємство, яке займалось роздрібною торгівлею пальним в Одеській області.

За результатами перевірки були встановлені порушення вимог статей 14, 15, 17 та 21 Закону України «Про захист прав споживачів», а саме:

  • незабезпечення наявності на АЗС інформації про правила та умови ефективного та безпечного використання палива, його транспортування та утилізації;
  • відсутність відомостей про умови зберігання палива;
  • не визначені необхідні дії споживача після закінчення гарантійного терміну зберігання, а також про можливі наслідки в разі не вчинення таких дій.

Підприємству було надано припис про усунення порушень прав споживачів, а також наданий термін для виконання припису. Проте, порушником вимоги припису виконані не були, що стало підставою для накладення стягнення, передбаченого статтею 23 Закону України «Про захист прав споживачів» на суму 12 201 грн.

У зв’язку з несплатою підприємством стягнення в установлений термін, Головним управлінням Держпродспоживслужби в Одеській області було вжито відповідних заходів реагування. Як результат – звернення до районної Державної виконавчої служби Міністерства юстиції (м. Одеса) та примусове стягнення із підприємства в листопаді 2022 року коштів у розмірі 12 201 грн, які в повному обсязі надійшли до державного бюджету. 

dpss

uryad portal

lab diagnost