dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Щодо оновлених тарифів з вивезення побутових відходів у м. Одеса

1Рішеннями виконавчого комітету Одеської міської ради від 27.10.2022 №258 «Про встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами для споживачів міста Одеси» та від 24.11.2022 №319 «Про встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами для споживачів міста Одеси, що надаються ТОВ «ТВ-Серрус» з 01 грудня 2022 року встановлені нові ціни (тарифи) на послуги з поводження з побутовими відходами для споживачів міста Одеси. Таке підвищення цін на послуги з вивезення твердих побутових відходів торкнулося багатьох міст України.

Наприклад, у Києві тарифи на зазначені послуги переглянули ще у серпні 2022 року, у Чернівцях – з листопада. Слід зазначити, що ціни на послуги з поводження з побутовими відходами для населення у Одесі не змінювались з 2018 року.

В Одесі послуги з вивезення побутових відходів надають наступні компанії: в Приморському районі – ТОВ «ТВ-Серрус», Київському – ТОВ «Кліар-Сіті», Суворовському – «Еко-Ренесанс». В Малиновському районі послуги надаються ТОВ «Одескомунтранс», яке наразі тарифи не переглядало.

До 01 грудня 2022 року діяли наступні ціни (тарифи):

  • для багатоквартирних будинків у розмірі 18 грн.75 коп. з однієї людини,
  • для приватного сектору у розмірі 32 грн. 35 коп. з однієї людини в місяць.

З метою приведення тарифів у відповідність до економічно обґрунтованих планових витрат виконавчим комітетом Одеської міської ради переглянуто та затверджено нові тарифи для компаній – виконавців послуг з поводження з побутовими відходами.

З 01 грудня 2022 року запроваджені наступні ціни (тарифи) на послуги з поводження з побутовими відходами з однієї людини у місяць:

1. Тарифи на послуги, що надаються ТОВ «Еко-Ренесанс»:

    -    для мешканців багатоквартирних будинків - 35,49 грн.;

    -    для мешканців приватного сектору – 61,26 грн.;

2. Тарифи на послуги, що надаються ТОВ «Кліар-Сіті»:

    -    для мешканців багатоквартирних будинків - 33,99 грн.;

    -    для мешканців приватного сектору – 58,68 грн.;

3. Тарифи на послуги, що надаються ТОВ «ТВ-Серрус»:

    -    для мешканців багатоквартирних будинків - 34,80 грн.;

    -    для мешканців приватного сектору – 60,07 грн.

Періодичність та строки надання послуг з поводження з побутовими відходами встановлені такі:

  • багатоквартирні будинки – щодня;
  • житлові будинки з присадибними ділянками (приватний сектор) – згідно з графіком, що передбачений договором;
  • організації, установи та підприємств міста – згідно з графіком, що передбачений договором.

Товариства з обмеженою відповідальністю «Еко-Ренесанс», «Кліар-Сіті» та «ТВ-Серрус» заздалегідь інформували споживачів щодо повного перегляду  раніше діючих тарифів з поводження з побутовими відходами. Необхідність зміни (повного перегляду) тарифів виникла у зв’язку із зміною тарифів і цін на енергоносії, паливно-мастильні матеріали, інші матеріальні ресурси, підвищення прожиткового мінімуму для працездатних осіб та  обсягу надання послуг.

Як зазначено вищевказаними компаніями - виконавцями послуг з вивезення побутових відходів, тарифи були розраховані ними відповідно до вимог Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 №1010 (із відповідними змінами).

Нагадуємо, що згідно з рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради №23 від 27.01.2021р. «Про затвердження норм надання послуг із вивезення побутових відходів у місті Одесі», норми на одного мешканця на рік склали:

1.      багатоквартирні та одноквартирні будинки з наявністю усіх видів благоустрою - 3,199 куб. м;

2.      одноквартирні будинки з присадибною ділянкою - 5,522 куб. м.

З вищезазначеними нормативно-правовими документами можна ознайомитись на офіційному сайті Одеської міської ради за посиланням: omr.gov.ua. 

dpss

uryad portal

lab diagnost