dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Спеціалістами Головного управління захищено права споживача

3

До Головного управління надійшло звернення споживача стосовно порушення Інтернет-магазином вимог законодавства про захист прав споживачів під час продажу акумуляторних лампочок, які не підійшли покупцю за технічними характеристиками.

З метою забезпечення захисту прав громадянина як споживача, а також враховуючи обмеження щодо проведення перевірок, запроваджених на період дії воєнного стану, Головним управлінням був скерований відповідний лист до вказаного Інтернет-магазину для надання інформації (пояснень) з обставин, викладених у зверненні споживача, та вжиття невідкладних заходів з усунення порушень прав споживача.

За результатами вжитих заходів споживачу було здійснено повернення коштів за акумуляторні лампочки у сумі 798,00 грн., про що заявником на адресу Головного управління надіслано письмовий лист - подяку.

4

Звертаємо увагу споживачів на те, що у разі порушення, яке спричинило шкоду їх правам, законним інтересам, життю чи здоров’ю, навколишньому природному середовищу, вони можуть звернутися до Головного управління з відповідною заявою, в якій зазначити точну назву суб’єкта господарювання, його адресу, а також додати до заяви (за наявності) документи, що підтверджують такі порушення:

65042, м.Одеса, вул. 7-ма Пересипська, 6, тел./факс: (048)716-13-01, ел.пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

dpss

uryad portal

lab diagnost