dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Кальян у приміщенні шкодить працівникам кафе, барів і ресторанів

8

Робочий день офіціантів чи барменів у середньому триває 10-12 годин. Увесь цей час працівники кафе, барів і ресторанів, переважно молодь, змушені перебувати в приміщенні, заповненому шкідливим кальянним димом, за солодкуватим запахом якого ховаються хром, свинець, миш’як, формальдегіди, монооксид вуглецю, аміак та інші шкідливі речовини.

Тривале пасивне куріння може спричинити отруєння чадним газом, а надалі астму, ішемічну хворобу серця, інсульт і навіть рак легень, стравоходу та шлунка.

Проведення позапланових перевірок закладів ресторанного господарства захистить здоров’я і працівників, і відвідувачів від шкідливого впливу кальянного диму.

Захищайте своє право на бездимне повітря – повідомте про порушення через сервіс Центру громадського здоров’я або зверніться із заявою до Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області за адресою: м. Одеса, вул. 7-а Пересипська, 6; ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; тел.: (048) 716-13-01.

dpss

uryad portal

lab diagnost