dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

З кінця травня в Одеській області розпочалася оздоровча кампанія для школярів

15

29 травня запрацювали оздоровчі табори при закладах освіти для півтисячи дітей Ананьївщини. Спеціалісти Подільського управління перевірили заклади освіти Ананьївської міської ради, при яких створені табори відпочинку з денним перебуванням дітей, які працюватимуть на базі закладів освіти.

 

Всі одинадцять пришкільних таборів, де зараз активно відпочивають 556 дітей навчальних класів шкіл Ананьївщини, були завчасно підготовлені. Оскільки організація пришкільних таборів можлива лише за умови створення безпечних умов перебування дітей та учителів, з керівниками закладів була проведена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо організації літнього відпочинку дітей. В закладах, на базі яких розташовані пришкільні табори, перевірено стан харчоблоків, укриттів, санвузлів на дотримання санітарно-гігієнічного та дезінфекційного режимів. Під час інспекцій окрему увагу приділено дотриманню питного режиму учнями та організації збалансованого, якісного та безпечного харчування.

Додатково спеціалісти Подільського управління проводили у закладах оздоровлення та відпочинку інформаційні заходи щодо попередження негативного впливу куріння на здоров’я дітей.

16171819

dpss

uryad portal

lab diagnost