dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Інформація для суб’єктів господарювання щодо екодизайну енергоспоживчої продукції

02

Виконуючи зобов’язання, взяті державою відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поступово впроваджуються вимоги з екодизайну енергоспоживчих продуктів згідно оновленого законодавства ЄС. Завдяки цьому планується досягти головної мети – забезпечити покращення енергетичних та екологічних характеристик енергоспоживчої продукції.

Це дозволить:

  • поступово витіснити з ринку найбільш енергоємні товари та товари з найбільшим негативним впливом на навколишнє природне середовище;
  • збільшити кількість енергоефективних товарів на ринку;
  • усунути бар’єри під час торгівлі між Україною та ЄС;
  • зменшити загальнодержавний рівень енергоспоживання та шкідливих викидів.

Урядом останніми роками прийнято чимало Постанов, які стосуються енергозбереження та екодизайну. Наведемо скорочений перелік технічних регламентів щодо встановлення вимог з екодизайну для наступних видів обладнання і техніки:

Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області нагадує представникам бізнесу щодо необхідності відповідального ставлення до виробництва або імпорту нехарчової продукції так само й в умовах воєнного стану в Україні, враховуючи те, що згідно з ч. 1 ст. 11 Закону України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності», продукція, що вводиться в обіг, надається на ринку або вводиться в експлуатацію, а також продукція, що виготовляється та/або вводиться в експлуатацію виробником для використання у власних цілях, повинна відповідати вимогам усіх технічних регламентів, які застосовуються до такої продукції. 

dpss

uryad portal

lab diagnost